, 19 Січня
booked.net
13 Квітня, 2021, 15:57

Художня виставка ветеранки ООС відкрилася у Вінниці

Сьогодні, 13 квітня,  у  міському освітньо-аналітичному центрі допомоги ветеранам АТО/ООС, членам їхніх сімей та сім’ям загиблих (Ветеранський простір) відкрили виставку Наталії Жижко. Відвідувачі центру зможуть побачити картини художниці протягом двох тижнів. Директор закладу Олег Климбовський розповідає, що у центрі не тільки надається корисна інформація, а й створюється приємна і цікава атмосфера.

У квітні 2021 року виповнюється рівно сім років, як триває неоголошена російсько-українська війна, а наші воїни боронять кордони держави, захищають свободу і незалежність мирної території України.

Для підтримки воїнів, які повернулись з АТО/ООС, у Вінниці  кілька років тому створено  міський освітньо-аналітичний центр допомоги ветеранам АТО/ООС, членам їх сімей та сім’ям загиблих (Ветеранський простір).

Тут створили умови для підтримки  військових. Воїнам допомагають повернутися до мирного життя, знайти роботу. Їм надають психологічну та правову допомогу. Відвідувачі є щоденно. А твори мистецтва мають показати, що є життя після війни.

SV_00108.JPG«Ми хочемо, щоб до нашого центру приходили сім’ями, і їм тут було цікаво та приємно.  Ми надаємо різні послуги ветеранам АТО/ООС, членам їхніх сімей та рідним загиблих.  Це й правова допомога, психологічна,  поміч з працевлаштуванням та й якісь складні життєві ситуації. Найпопулярнішою послугою у нас є реабілітаційна. У нас працює кваліфікований реабілітолог з великим досвідом роботи і золотими руками», – каже   керівник міського освітньо-аналітичного центру допомоги ветеранам АТО/ООС, членам їх сімей та сім’ям загиблих Олег Климбовський.

Також він додав, що докладають зусилля, щоб усі, хто приходить до центру, почувались тут комфортно, і такі виставки, які відкрилась зараз, допомагають створювати ту відповідну атмосферу.

Наталія Жижко служить у лавах Збройних Сил України. Більше тридцяти років не тримала в руках пензля. Однак, у 2017 році спробувала намалювати картину, адже в дитинстві вона відвідувала художню школу. Руки не забули, як це створювати на полотні пейзажі, натюрморти на інше. Навіть сьогодні на виставці художниця показала одну із свої перших робіт «Білі троянди».

SV_00032.JPG«В дитинстві я навчалася в художні школі, потім пішла до армії. Цього року уже 27  років я служу у лавах Збройних Сил України. Писати почала восени 2017 року.   З того часу уже й не пригадаю скільки було виставок, а картини мої розлетілися по всьому світу – Англія, Словенії, Франція та інші міста. В кінці 2019 року у мене була персональна виставка у Польщі. У зв’язку з карантином минулого року відмінилося три закордонні виставки.  Наразі мої виставки проходять у Києві», – розповіла художниця Наталія Жижко.

 

Останні новини

Новини

18 Січня
17 Січня