, 27 Січня
booked.net

Ігор Івасюк: «Під час війни необхідно підтримати кожний заклад культури Вінниччини»

6 жовтня заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк провів нараду з керівниками закладів культури, управління якими здійснює обласна Рада.

Ігор Івасюк підкреслив особливе значення цієї галузі під час війни.

– Культура була і є потужною силою для підняття морального духу жителів нашої області, внутрішньо переміщених осіб та військових, – зазначив заступник голови обласної Ради. – До речі,  від початку повномасштабного російського вторгнення заклади культури Вінниччини не тільки не припиняли своєї діяльності, а й стали важливою складовою волонтерського руху.

За словами Ігоря Івасюка, адміністративно-територіальна реформа дещо змінила культурно-мистецьку інфраструктуру області.  На кінець 2021 року на Вінниччині нараховувалося 2057 закладів культури, і це відповідає державним нормативам.

Війна змінила ритм роботи культурної сфери, а перед її фахівцями постали нові виклики та проблеми. Саме їх обговоренню та пошуку можливостей розв`язання була присвячена сьогоднішня нарада. Так, були обговорені питання фінансового забезпечення галузі культури, зокрема оплата праці співробітників.

– У цей складний для всіх період маємо максимально підтримати працівників культури,  – наголосив Ігор Івасюк.

Він також зазначив, що зараз особливої уваги потребує питання  облаштування бомбосховищ та укриттів задля безпеки працівників і відвідувачів закладів культури, про забезпечення належного водопостачання у деяких закладах. Крім того, на нараді йшлося про збереження, охорону та можливості вивозу музейних фондів у разі термінової евакуації.

Ігор Івасюк пообіцяв керівникам закладів культури допомогу та підтримку для вирішення їхніх проблем і подякував за патріотизм та активну роботу в умовах воєнного стану.

Останні новини

Новини

26 Січня
25 Січня