, 2 Грудня
booked.net

Ігор Івасюк: Вінницькі волонтери допомагають виготовляти дрони для військових

Команда Міжрегіонального координаційного штабу допомагає виготовляти розвідувальні дрони для військових. Про це, а також про свій візит на передову, розповів координатор штабу Ігор Івасюк в інтерв’ю телеканалу “Вінниччина”.  

“Минулого місяця під егідою Гуманітарного штабу я їздив на херсонський фронт як волонтер. Завіз нашим хлопцям допомогу, яка зараз дуже доречна: буржуйки, гігієнічні набори та трохи смаколиків. Хоч військові казали, що не мають жодної потреби в продуктах харчування, ми все ж вирішили їх трохи порадувати. Зараз в межах роботи штабу допомагаємо робити дрони для наших військових, щоб вони могли більш ефективно проводити розвідку”,  – зауважив він.

Ігор Івасюк також додав, що, спілкуючись з бійцями на передовій, побачив в них чимало оптимізму та жаги до перемоги , якими вони заряджають всіх навколо.  

“Дякуємо вам, любі захисники та захисниці! Саме на ваших плечах зараз тримається майбутнє Україні, від вас же залежить і її майбутнє! Продовжуємо працювати, щоб допомагати вам!” – резюмують у Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабі. 

Нагадаємо, Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб був заснований Вінницькою обласною та Вінницькою міською радою у відповідь на виклики у соціальній сфері, які поставила перед Україною війна. 

Штаб об’єднує міжнародні організації, громади та волонтерів з різних куточків України. Серед пріоритетів Гумштабу – підтримка переселенців та війська, а також допомога громадам у подоланні економічних проблем, спричинених війною. Штаб очолює прем’єр-міністр України у 2016-2019 роках Володимир Гройсман.

Останні новини

Новини

1 Грудня
30 Листопада