, 3 Грудня
booked.net
1 Жовтня, 2021, 14:53

Інноваційний бізнес-центр розпочав роботу у Вінниці

Інформаційне офісне середовище Miro Space, покликане  сприяти розвитку нових технологій у сфері блокчейну і І , розпочало роботу у Вінниці. У Miro Space, за задумом його засновників, створили робочий простір інновацій з поєднанням досвіду створення ділових офісів з творчим підходом.

За словами одного з засновників Miro Space Миколи Коробкіна,  тут в одному місці об’єднаються експерти в IT-сфері, інвестори, представники бізнесу, стартапи та інші учасники у єдину «екосистему». А в перспективі планується проведення телемостів з Кремнієвою долиною.

Передбачається, що учасники Miro Space, в залежності від кола своїх інтересів матимуть змогу познайомитися з технологіями майбутнього і їх потенціалом; відкрити нові фінансові ринки і потенціал криптовалют, отримати нові можливості для інвестування і захисту активів від інфляції; стартапери – розповісти про свої продукти, отримати доступ до інвесторів, тощо; IT-фахівці — розширити коло професійних знайомств і професійних навичок в нових технологічних трендах;школярі, студенти та їх батьки  — отримати інформацію про сучасні знання і дізнаються, як ними користуватися; тощо.

Центр Miro Space розташований у Вінниці на другому поверсі ТРЦ «МИР» (вул. Келецька, 57).

Останні новини

Новини

2 Грудня
1 Грудня
30 Листопада