, 19 Травня
booked.net
4 Лютого, 2022, 18:01

Інспектори Муніципальної варти продовжують контролювати стан благоустрою на території Вінниці

Цьогоріч інспектори Муніципальної варти продовжать контролювати стан благоустрою на території Вінницької міської територіальної громади, стежити за дотриманням громадського порядку, охороною водних об’єктів та атмосферного повітря.

Посилять роботу з протидії несанкціонованій торгівлі. Зокрема, невдовзі розпочнеться операція «Первоцвіт-2022. Також слідкуватимуть за порядком у місцях відпочинку вінничан та дотриманням Правил благоустрою.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

«Враховуючи погодні умови, тримаємо на контролі дотримання норм, що передбачені в Правилах благоустрою міста. Нагадаю, що прибирання території від криги та снігу поблизу закладів торгівлі, громадського харчування, офісів, установ і організацій мають забезпечити їхні керівники та власники. Лише за січень працівники Муніципальної варти надали 725 приписів на власників комерційних приміщень та зробили 1248 усних зауважень. Роботу продовжуємо й далі», – говорить начальник КП «Муніципальна варта» Віталій Чигур.

У 2022 році працівники Муніципальної варти й надалі контролюватимуть стан благоустрою на території Вінниці, охоронятимуть зелені насадження, водойми та земельні ресурси міста. Так, навесні розпочнеться активна робота з протидії спалюванню листя. Спеціальні мобільні групи, до складу яких входять представники Муніципальної варти, поліції та Асоціації органів самоорганізації населення, інспектуватимуть ситуацію не лише у самій Вінниці, але й на приєднаних територіях.

Останні новини

Новини

18 Травня
17 Травня