, 27 Січня
booked.net
3 Грудня, 2020, 18:30

Інвентаризація і конкретика: комісія Вінницької обласної ради з питань комунального майна зібралася на перше засідання

У Вінницькій області хочуть провести інвентаризацію майна спільної комунальної власності територіальних громад.

Із такою пропозицією виступив перший заступник голови Вінницької обласної ради Володимир Кістіон на засідання постійної комісії з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури. За словами Володимира Кістіона, до цієї комісії мають увійти представники департаментів і управлінь облдержадміністрації та депутати обласної ради.

Про це йшлося на першому засіданні профільної постійної комісії з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури Вінницької обласної ради нового скликання відбулося 3-го грудня. Очолив комісію Андрій Ковальов. У порядку денному першого засідання було 32 питання. Одне з них – інформація в.о.начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Івана Бойка про стан виконання Програми приватизації на 2015-2020 роки. Наразі Програма підійшла до завершення, проте в стадії виконання Регіональним відділенням Фонду держмайна нині перебуває приватизація  у Вінниці – будівлі  за адресою вул.Соборна,74/Театральна,16 («Прибутковий будинок») та двох будівель у м. Могилів-Подільському, які знаходяться на балансі Жмеринської лікарні відновного лікування. Завершити їхню приватизацію комісія пропонує наступного року.

Ще одна пропозиція від комісії – конкретизувати план щодо таких важливих питань, як програми обласного будівництва, поводження з відходами, водного фонду та фонду охорони навколишнього середовища.

За словами голови комісії Андрія Ковальова, комісія буде проводити свої засідання два-три рази на місяць.

Останні новини

Новини

26 Січня
25 Січня