, 24 Жовтня
booked.net
22 Червня, 2021, 11:15

Калинівська громада ухвалила Стратегію-2030

18 червня на черговій 8 сесії Калинівської міської ради депутати ухвалили Стратегію розвитку громади до 2030 року. Участь у роботі сесії взяли заступник голови Вінницької обласної Ради Дмитро Чаленко, депутат обласної Ради Ілля Гуменчук та голова Хмільницької районної ради Юрій Слабчук.

Головний стратегічний документ громади презентувала начальниця відділу економіки та інвестиційного розвитку Ольга Болюбаш. Вона окреслила головні пріоритети плану розвитку: громада зі сприятливим інвестиційним кліматом, високою якістю життя та екологічно чистими просторами, територія з підприємствами переробки сільськогосподарської продукції, розвинутою промисловістю та логістичним потенціалом та сферою послуг.

Основними стратегічними цілями до 2030 року мешканці громади визначили: створення потужного економічного та логістичного центру з сучасною інфраструктурою;  безпечного та чистого середовища; доступного простору. Усе це стане можливим завдяки креативності та активності жителів громади.

За словами, Калинівського міського голови Василя Поліщука, ухвалена Стратегія – це не статичний документ, план розвитку громади буде коригуватися, зважаючи на економічні можливості самої громади та економічний стан держави.

Вітаючи Калинівську громаду з ухвалення Стратегії 2030, Дмитро Чаленко сказав:

Свій десятирічний план ви ухвалили одноголосно, розуміючи важливість документу. У вашій громаді вже дуже багато зроблено, вам є чим пишатися. Калинівська громада  –  одна з найбільших і зразкових громад області. Стратегія до 2030 року – це ваш новий старт сталого розвитку, це комплекс цілей та завдань, який ви будете разом реалізовувати, щоб зробити свою громаду комфортною для життя та конкурентоспроможную.  Фактично, вперше в Україні застосовується такий комплексний підхід, який передбачає, що кожна громада в регіоні матиме свою власну стратегію. А стратегії громад мають єдину рамку обласної стратегії. Бачення майбутнього Вінниччини, сформульоване в обласній стратегії – сильний регіон сильних громад. в економічному сенсі.

Через 10 років жителі Калинівськоїї громади бачать її згуртованою та самодостатньою з високим рівнем життя, медицини, освіти, культури, громадою, де розвиваються малі підприємства, кооперативи, є високоефективне сільське виробництво з переробкою.

Довідково: До складу Калинівської громади 49 населених пунктів із понад 46 тисячами мешканців.

Калинівська громада ухвалила Стратегію-2030

Останні новини

Новини

23 Жовтня
22 Жовтня
21 Жовтня