, 3 Жовтня
booked.net
14 Січня, 2021, 9:43

Керівнику вінницького підприємства оголосили про підозру, бо облаштував незаконне сміттєзвалище для львівського сміття

Слідчими слідчого управління Головного управління Національної поліції у Вінницькій області повідомлено про підозру жителю Вінницької області, який організував незаконне складування на території області побутових відходів, завезених з міста Львова. Про це повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

– За версією слідства, директор Товариства, достовірно знаючи, що на підприємстві відсутня дозвільна документація на здійснення операцій у сфері поводження з відходами, а також усвідомлюючи, що земельна ділянка, яка перебувала у його користуванні, не є місцем видалення відходів, у липні 2020 року прийняв та розмістив на земельній ділянці поставлені з м. Львова побутові відходи орієнтовною масою 180 тонн, – інформують у пресслужбі.

Керівнику вінницького підприємства оголосили про підозру, бо облаштував незаконне сміттєзвалище для львівського сміття

Проведеними у кримінальному провадженні експертизами встановлено, що внаслідок таких дій засмічено важкими металами, нітритами, фосфатами, амонієм сольовим, сульфатами земельну ділянку площею 800 квадратних метрів.

– Внаслідок незаконних дій підозрюваного створилась небезпека для довкілля, а державі було завдано збитків на суму понад тридцяти п’яти тисяч гривень, – уточнюють у Відділі комунікації Головного управління Нацполіції у Вінницькій області.

Дії правопорушника кваліфіковано за ч. 1 ст. 239 КК України. Йому загрожує покарання: штраф від однієї до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Останні новини

Новини

30 Вересня
29 Вересня