, 29 Вересня
booked.net

“Кіно заради Перемоги!”: На Вінниччині стартував національний тур

Держкіно започаткувало Національний тур “Кіно заради Перемоги!” на підтримку українських військових, що захищають нашу країну від російської агресії, та переселенців, змушених тікати від жахіть війни та шукати прилисток у більш безпечних регіонах нашої країни.

Розпочався тур із Вінниччини та триватиме по всій Україні до кінця вересня. 10 вересня покази кінострічок відбулися для громади та переселенців, що перебувають у місті Бершадь.

Глядачі завітали до кінотеатру “Космос” на перегляд двох стрічок:

  • “Микита Кожум’яка” (мультфільм; режисер Манук Депоян),
  • “DZIDZIO: Перший раз” (режисер Михайло Хома, Тарас Дронь).

Мультфільм для маленьких відвідувачів

Сеанс на 13:00 годину для маленьких відвідувачів кінозали розповів про пригоди Микити, який начувся про звитяжні подвиги свого батька, відважного богатиря Кожум’яки. Микита вирішує випробувати свої сили в сутичці з небезпечним драконом. Від його мужності та відваги залежить результат важкого бою і його успішне повернення додому з фантастичного світу.

Кінокомедія про безталанного музиканта

На вечірньому кіносеансі, що розпочався о 18:00 годині, увазі глядачів було запропоновано кінокомедію про пригоди безталанного музиканта – великого артиста і недолугої дитини водночас. Все своє життя він приховує маленький секрет, що одного дня переростає у велику проблему. Не може йому в цьому допомогти ні його мама, ні найкращий друг.

Останні новини

Новини

28 Вересня
27 Вересня
26 Вересня