, 2 Квітня
booked.net

Кінологічна служба вінницької військової частини поповнилася трьома собаками

Троє чотирилапих службовців: Арні, Хель та Айс поповнили ряди кінологічної служби військової частини  3008, що на Вінниччини.  

Собаки вже почали свої перші навчання і тепер готуються до іспитів, щоб згодом приступити до щоденної служби.

Хель – п’ятимісячна бельгійська вівчарка. Вона разом зі своїм господарем, Євгеном Рухленком, у кінологічній службі новобранці. Євген був солдатом строкової служби. Коли почалася війна, гвардієць підписав контракт і вирішив опанувати кінологічну справу.

Айс  також “бельгієць”. ЇЇ господар, Максим Соколик, теж підписав контракт. Він з дитинства любить тварин, тому одразу вивчився на кінолога.Айсівже проявила талант– чотирилапаполюбляє грати у м’яча. Тож, скоріш за все, її спеціальність – це пошук зброї, вибухівки або наркотиків, певен гвардієць:

Арні німецька вівчарка, яка спеціалізується на пошуку людей,  каже господар Олег Петрусь.

«У новеньких собак ранкове та вечірнє тренування. Годуємо п’ять разів на день. Собака до шести місяців має отримувати багато вітамінів, щоб мати нормальний ріст, кістки та форму, аби в майбутньому з нею можна було займатися. Дивимося по загальному курсу дресирування, як виконує команди. Робимо висновки. Але для бездоганної служби собака має пройти суворий вишкіл», – ділиться досвідом начальник кінологічної служби.

Останні новини

Новини

31 Березня
30 Березня
29 Березня
28 Березня