, 29 Травня
booked.net

Книжки та музичні інструменти: вінницькі волонтери завезли у Балаклію

Музичні інструменти, а також українські книжки та журнали – таку незвичайну “гуманітарку”, окрім цілком “стандартних” товарів першої необхідності, доставили вінницькі волонтери у Балаклію під час нещодавньої поїздки. 

У поїздці взяли участь учасники Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу – волонтери Центру реабілітації “Гармонія”, волонтерського центру “Шахіна” та благодійного фонду “Подільська громада”.

“Це була наша місія – вийти за межі звичного розуміння гуманітарної допомоги і зустрітись із людьми, які потребують допомоги, десь на перетині культури. Ми розуміємо, що є базові потреби людей – продукти, товари першої необхідності але ми зайшли ще й з книгами, і їх, як нам розповіли, дуже швидко розібрали. Зараз в нас знову просять книжки, і ми привеземо їх в наступній поїздці. А місцеві бабусі просили привезти щось, щоб вони могли спільно чимось зайнятись, наприклад пов’язати чи пограти на музичних інструментах”, – розповіла голова правління фонду “Подільської громади” Олена Данілова в інтерв’ю радіостанції “Місто над Бугом”. 

Нагадаємо, Балаклія стала містом-другом Вінниці у рамках проєкту “Культурний десант”, започаткованого музикантом Колею Сєргою. Збір допомоги для мешканців деокупованого міста триває, її можна принести за адресами: 

Центр реабілітації “Гармонія” ім. Р. Панасюк (вул. Винниченка, 5)

Артпростор “ПІЧ” (вул. Сковороди, 25)

Волонтерський центр “Шахіна” (пр-т Коцюбинського, 43-Б)

Додамо, що в межах гуманітарної ініціативи Вінницька громада виділила 10 мільйонів гривень  на допомогу Балаклії.

Також зауважимо, що Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб був заснований Вінницькою обласною та Вінницькою міською радою у відповідь на виклики у соціальній сфері, які поставила перед Україною війна. 

Штаб об’єднує міжнародні організації, громади та волонтерів з різних куточків України. Серед пріоритетів Гумштабу – підтримка переселенців та війська, а також допомога громадам у подоланні економічних проблем, спричинених війною. Штаб очолює прем’єр-міністр України у 2016-2019 роках Володимир Гройсман.

Останні новини

Новини

26 Травня
25 Травня
24 Травня
23 Травня