, 5 Червня
booked.net

Колаборантку з Луганщини заочно засудили у Вінниці

Вінницькі прокурори довели у суді винуватість 33-річної мешканки Луганщини у діяльності на країну-агресора. Про це інформують у Вінницькій обласній прокуратурі. 

Встановлено, що жінка у березні 2022 року добровільно погодилися на заняття посади начальника т. зв. «загального відділу адміністрації Білокуракинського району лнр» на території Луганської області. 

Обвинувачена усвідомлювала, що відкрита агресія росії проти України триває з 2014 року і що на окупованій території Луганщини діє терористична організація «Луганська народна республіка». Втім, керуючись мотивом власного кар’єрного зростання під патронатом російської федерації, вона добровільно погодилася працювати на ворога. 

Злочинні дії стороною обвинувачення документувалися заочно. Досудове розслідування здійснювалося слідчими Управління Служби безпеки України у Вінницькій області. 

За результатами розгляду обвинувального акта та наданих прокурором доказів Вінницький міський суд визнав громадянку винуватою та призначив покарання у виді 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Останні новини

Новини

4 Червня
3 Червня
2 Червня
1 Червня
31 Травня