, 10 Червня
booked.net

Коли вінницькі школярі підуть на весняні канікули

Весняні канікули 2023 року заплановані у кінці березня – на початку квітня. Скільки днів для відпочинку матимуть вінницькі учні – дізнайтеся у матеріалі.

У Вінниці діти вже чекають, коли будуть весняні канікули 2023 року. Як зазначала раніше директорка Департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко, освітні заклади мають повноваження самостійно на педагогічних радах приймати рішення щодо структури навчального року. Відповідно до епідеміологічної, безпекової ситуації та інших факторів школи встановлюють, коли починати й завершувати весняні канікули.

Коли будуть весняні канікули у 2023 році

Міністерство освіти рекомендує школам провести весняні канікули з 27 березня до 2 квітня. Загалом період включає п’ять буднів та два вікенди, тобто відпочинок триватиме дев’ять днів.

Навчальним закладам із триместровою системою рекомендується спланувати весняні канікули із 3 по 9 квітня 2023 року.  Зауважимо, що кожна школа самостійно приймає цей графік, тому дати можуть відрізнятися.

Нагадаємо, що у Вінниці школи працюють у змішаному режимі, який включає онлайн та офлайн освіту. У закладах облаштовані укриття, у які учні спускаються під час сигналу повітряної тривоги. Крім того, у місті поступово відновлюють свою роботу дитячі садки. Зараз у Вінниці функціонує 40 чергових дитсадків, із яких 38 закладів є комунальними.

У відпочинковий час школярам радять гуляти на свіжому повітрі, відвідувати парки, зелені зони, майстер-класи, курси та інші корисні заняття. Не слід також забувати про виконання домашніх завдань, щоб після перерви було легше повернутися до навчального процесу. Прокидатися також потрібно раніше – щоб звикнути до переходу на літній час. Батькам, у свою чергу, потрібно спостерігати за безпекою дітей, в тому числі – в інтернеті.

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня