, 10 Червня
booked.net

Команда Гройсмана представила стратегії розвитку для кожної громади Вінниччини

стратегія

«Українська стратегія Гройсмана» пропонує для ознайомлення і обговорення проекти обласної стратегії, стратегії Вінницької громади і всіх об’єднаних громад області.

Усі 64 проекти викладені на сайті https://2030.vn.ua/

Вперше в Україні  реалізовано такий комплексний підхід, який передбачає, що кожна громада в регіоні матиме свою власну стратегію, а стратегії громад мають єдину рамку обласної стратегії.

Якщо говорити дуже просто, то стратегія – це план дій. Мати стратегію – означає розуміти, чого ми хочемо досягти, і що для цього потрібно зробити. Чіткий план дій і професійна команда, яка його реалізовувала,  – стали передумовою успіху Вінниці, який тепер наша команда готова поширити на весь регіон.  Саме для цього вона йде в обласну раду, щоб стати провідною силою в області, і йде зі стратегією розвитку області і кожної громади регіону

– говорить лідер УСГ Володимир Гройсман.

Розроблені стратегії – це не просто предвиборчі програми,  це конкретний план дій, який має реалізовуватись для того, щоб громади і вся область стали успішними. Бачення майбутнього Вінниччини, сформульоване в обласній стратегій, – сильний регіон сильних громад.

Кожна громади і область в цілому після цих виборів житимуть в ситуації, коли в повній мірі має запрацювати ініційовано свого часу Володимиром Гройсманом реформа децентралізації. Нові можливості, які отримають громади, дозволять вирішувати багато проблем, на які раніше не було ресурсів. Саме тому пріоритетом усіх стратегій є якість життя вінничан.

Але ці ресурси потрібно використати ефективно. І саме тому сформувати професійні команди на всіх рівнях, а після виборів – забезпечити їх належну підтримку на рівні області – пріоритет, який дозволить області дійсно стати регіоном-лідером.

Особливу роль в цьому процесі має відіграти Вінницька громада – обласний центр, який має стати і зразком, і помічником для інших громад і двигуном розвитку регіону в цілому. А для цього сама Вінниця, яка шість років зберігає лідерством серед міст України, у своїй стратегії 3.0 піднімає планку, щоб стати не просто комфортним, а справді сучасним містом, з високою якістю послуг і розвинутою сучасною економікою.

Робота над  їх підготовкою розпочалась ще весною. Група експертів зі стратегічного планування з команди Української стратегії Гройсмана спільно з мешканцями області і кожної конкретної громади визначала, які проблеми потребують свого вирішення і що може стати точкою росту для кожної з громад і для регіону в цілому. Було проведено загалом біля сотні публічних обговорень, опитано декілька тисяч мешканців Вінниці і всіх громад області.

Підготовлені стратегії – це наразі проекти. Після виборів вони будуть доопрацьовані, в тому числі, з врахуванням зворотного зв’язку, який мешканці громад нададуть вході виборчої кампанії. За необхідності будуть проведені додаткові тематичні обговорення, такі, які відбувались в процесі підготовки проєкту. А далі Стратегії буде винесена на розгляд відповідних ради для схвалення. Таким чином кожна громада отримає чіткий план дій, за результатами виконання яких кожного року голова обласної ради та голови ОТГ будуть публічно звітувати перед мешканцями про те, що було зроблено за рік.

Чіткий план дій, професійна команда і довіра людей, на яку вона спирається, – три складові майбутнього успіху Вінниччини, у якому я переконаний

– говорить лідер обласного осередку УСГ і кандидат на посаду міського голови Вінниці Сергій Моргунов

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня