, 24 Жовтня
booked.net
30 Червня, 2021, 15:28

Команда “Української Стратегії Гройсмана” зібрала кошти на придбання обладнання в тульчинську “Інклюзивну майстерню творчості”

Центр реабілітації для дітей та молоді з важкими формами інвалідності, який відкрила та утримує Тульчинська громада називається «Промінь надії». Там забезпечується денне перебування, харчування, перевезення дітей та молоді з інвалідністю, їхня соціалізація, психологічна підтримка, коригування порушень розвитку, навчання основним побутовим навичкам тощо. Такий заклад є першим в Україні.

29 червня голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий передав директорці Центру Наталії Воротнюк сертифікат на придбання муфельної електричної печі, яка використовується у гончарній справі. Це обладнання буде встановлено в “Інклюзивній майстерні творчості”. Кошти, необхідні для придбання печі, зібрали депутати Вінницької обласної ради від “Української Стратегії Гройсмана”.

“Перебуваючи в гостях у «промінчиків», я побачив, наскільки арттерапія позитивно впливає на їхній емоційний стан, як їм подобається створювати щось власними руками. Тоді ж Наталія Воротнюк розповіла, що проєкт Центру «Інклюзивна майстерня творчості» отримав співфінансування в рамках конкурсу проєктів соціальної дії Британськї Ради. За кошти грантодавця буде придбано безпечний гончарний круг та решту необхідних матеріалів. Єдине, чого не вистачало для завершення процесу виготовлення гончарних виробів – піч. Я пообіцяв допомогти з коштами і своє слово тримаю – нехай усі діти та молодь Тульчинської громади, в тому числі й творчі «промінчики», займаються мистецтвом, мають цікаве та корисне дозвілля. Дякую колегам-депутатам з фракції Українська Стратегія Вінниччина, що долучились і допомогли зібрати необхідну суму”, – написав у Facebook голова обласної ради Вячеслав Соколовий.

Останні новини

Новини

23 Жовтня
22 Жовтня
21 Жовтня