22 Лютого, 2024, 17:48
Командира поліцейського батальйону “Вінниця” нагороджено відзнакою Кабінету Міністрів України

Командир батальйону патрульної служби особливого призначення «Вінниця» отримав відзнаку Кабінету Міністрів України.
Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.
22 лютого очільник поліції Вінниччини Юрій Пархоменко вручив Почесну грамоту Кабміну та нагрудний знак до неї капітану поліції Богдану Пацалюку, – йдеться у повідомленні.
Поліцейського нагородили за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у справу боротьби зі злочинністю, охорону публічного порядку, захист прав і свобод громадян, інтересів держави.
Починаючи з 2014 року Богдан в складі добровольчих підрозділів боронив кордони України, і продовжує це робити нині.








