, 10 Червня
booked.net

Командира роти поліцейського батальйону “Вінниця” нагороджено орденом “За мужність”

Командира роти батальйону особливого призначення «Вінниця» Антон Кондратюк отримав орден «За мужність» ІІІ ступеня. Нагороду вручив Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський. 

Про це повідомляють у поліції Вінниччини.

Антон Кондратюк приєднався до складу батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Вінниця» у 2014 році. На рахунку спецпризначенця понад 20 ротацій у зону бойових дій. Указом Президента України правоохоронця нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня за врятовані життя, самовіддану службу й мужність.

На початку 2015 року він разом з колегами врятували 400 жителів міста Попасна, територію якого обстрілювали ворожі «Гради». З того часу правоохоронець отримав чимало подяк та відзнак від громад населених пунктів, де він ніс службу, керівництва поліції Донецької й Луганської області.

«Я їду в зону бойових дій не задля нагород. Я мрію аби мої земляки, моя родина мали міцний та спокійний сон. Хочу, щоб мої діти народились у вільній, сильній і незалежній Україні, – розповідає Антон. – Свою роботу я не вважаю чимось героїчним. Я добре розумію, що найкраще що я можу зробити для майбутнього своєї країни – це бути разом із побратимами там, де ми потрібні, і звільняти кожен сантиметр нашої землі від окупантів».

Капітана поліції Антон Кондратюк отримав нагороду напередодні свого 31 дня народження. Після завершення нагородження спецпризначенець повернувся до свого підрозділу продовжувати виконання бойових завдань.

Командир роти батальйону «Вінниця» Антон Кондратюк отримав орден з рук міністра МВС

Командир роти батальйону «Вінниця» Антон Кондратюк отримав орден з рук міністра МВС

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня