, 4 Лютого
booked.net

Комунальники Вінниці готують теплові мережі до наступного опалювального сезону

Вже замінили понад 600 м тепломереж у двотрубному виконанні.
У Вінниці активно триває реконструкція аварійних теплових мереж. підприємства «Вінницяміьктеплоенерго» цьогоріч оновити майже 2,3 км аварійних трубопроводів.

Роботи з реконструкції аварійних мереж було розпочато ще з кінця березня і станом на 12 травня вже замінили понад 600 м тепломереж у двотрубному виконанні. Реконструювали ділянки за такими адресами: вул. Келецька, 88-90,94; просп. Коцюбинського, 29-30; вул. Некрасова, 17-19 та вул. І. Богуна, 1-5.

В рамках підготовки до опалювального сезону 2022-2023 роки окрім заміни частини аварійних мереж, працівники теплоенергетики протягом міжопалювального періоду здійснюють ремонт та технічне обслуговування обладнання всього великого комплексу теплового господарства, яке складається з котелень, центральних теплових пунктів (ЦТП), індивідуальних теплових пунктів (ІТП), теплових камер.

Перелік заходів, які теплопостачальним підприємством заплановано провести:

– ремонтно-профілактичні роботи на 48 джерелах виробництва теплової енергії;
-планово-попереджувальні ремонти на 63 ЦТП та 419 ІТП;
-гідравлічні випробування теплових мереж, загальною протяжністю 175,5 км у двотрубному виконанні;
-ремонтно-профілактичні роботи у 1445 теплових камерах;
-повірка приладів обліку теплової енергії, природного газу, електричної енергії та холодної води.

Вже проведено ремонтно-профілактичні роботи на 6 котельнях, 11 центральних теплових пунктах (ЦТП), 89 індивідуальних теплових пунктах (ІТП), 76 теплових камерах. Також проведено гідравлічні випробування 12,89 км теплових мереж.

Останні новини

Новини

3 Лютого
2 Лютого
1 Лютого