, 5 Червня
booked.net
14 Квітня, 2021, 12:16

Конкурс бізнес-ідей для ветеранів АТО/ООС проходить у Вінниці

Тематичний фонд «Арсенал підтримки» спільно із благодійним фондом «Подільська громада» оголосили конкурс бізнес-ідей для учасників бойових дій, ветеранів та військовослужбовців запасу. У ньому можуть взяти участь усі охочі ветерани із Вінниці та Вінниччини. Заявки прийматимуть до 30 квітня. 

Для учасників конкурсу буде проведене навчання за підтримки міського освітньо-аналітичного центру допомоги ветеранам АТО/ООС членам їх сімей та сім’ям загиблих «Ветеранський простір». Під час занять ветеранам розкажуть, як відкрити власну справу, як написати бізнес-план, маркетингову стратегію, а також поділяться дієвими секретами ведення бізнесу.

«Тематичний фонд «Арсенал Підтримки» діє на базі фонду громади «Подільська громада». Ми допомагаємо ветеранам війни та членам їхніх сімей у відкритті власної справи (підприємницької діяльності), мотивуємо зробити крок до нових можливостей у мирному житті.  Конкурс бізнес-ідей саме на це розрахований. Ми допоможемо втілити бізнес-ідею в життя.  Навчимо, як це зробити та надамо фінансову підтримку. На один проект ми надаватимемо кошти у межах 50 000 грн», – каже голова правління Благодійного фонду «Подільська громада» Олена Данілова.

Як стати учасником конкурсу:

• для участі потрібно заповнити онлайн-анкетку https://cutt.ly/Wvuy1M6 .

• проект має не суперечити чинному законодавству України;

• бути спрямованим на здійснення підприємницької діяльності та передбачати отримання прибутку;

• належати до мікро-, малих або середніх підприємств за критеріями, визначеними пунктом 3 ст.55 Господарського кодексу України;

• містити актуальну, оригінальну, інноваційну складову та соціальний ефект;

• реалізовуватися на території міста Вінниці та Вінницької області.

• УВАГА! Врахувати, що фінансова підтримка від ТФ «Арсенал підтримки» одного проекту має бути в межах 50 тис. грн.

• Заявки приймають до 30 квітня

Усі деталі за посиланням: https://cutt.ly/avuurN6

Останні новини

Новини

4 Червня
3 Червня
2 Червня
1 Червня
31 Травня