, 28 Вересня
booked.net

Конкурс “Комфортні громади”: у Мурафі обладнали спортмайданчик

У Мурафській громаді побудували спортивний майданчик. Проєкт реалізований завдяки конкурсу обласної Ради «Комфортні громади» за напрямом  «Сучасна громада».

– Цей об’єкт – добрий подарунок для молоді напередодні Дня Святого Миколая та новорічно-різдвяних свят. Ваша громада динамічно розвивається, і це ви демонструєте щодня. Це ваша спільна заслуга, і, в першу чергу, голови громади Олега Литвиненка, адже він спирається на вашу активність, ініціативність й ентузіазм. Я переконаний, що у вас будуть реалізовані всі наміри та бажання зробити життя громади більш комфортним, – зазначив голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий.

Він додав, що будівництво спортивного майданчика  – результат об’єднання зусиль обласної Ради, Мурафської громади та місцевих підприємців. Спортивний майданчик зі штучним покриттям –  багатофункціональний, там можна займатись щонайменше трьома видами спорту: волейболом, мініфутболом та баскетболом.

– Сьогодні визначна подія для нашої громади. Після об’єднання ми вперше відкриваємо такий об’єкт. Цей майданчик – для наших дітей. Адже пріоритет для нашої громади  – здоровий спосіб життя, тож такий спортивний майданчик має бути відкритим у кожному селі. Вперше співфінансування в обласному конкурсі відбувається порівну, і це важливо для нас, – сказав Мурафський сільський голова Олег Литвиненко.

За його словами, мультифункціональність майданчика забезпечує можливість займатись там найширшому колу осіб, кожен може обрати собі вид спорту до вподоби.

Загальна сума проєкту – понад 780 тис. грн, з них обласного бюджету – 350 тис. грн, з місцевого – понад 400 тис. грн.

Перебуваючи в Мурафській громаді, голова обласної Ради Вячеслав Соколовий також побував у дошкільному закладі при Костелі Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії. Вже традиційно з нагоди Дня Святого Миколая він привітав дітей-вихованців закладу  солодкими подарунками.

Останні новини

Новини

27 Вересня
26 Вересня