, 10 Червня
booked.net

Коронавірусом на Вінниччині хворіє 831 людина

Протягом доби, 2 січня, у Вінницькій області зареєстрували 14 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.

Про це повідомляє Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

За останню добу одужали 109 осіб. Станом на 3 січня хворіє 831 особа (в тому числі 4 дитини, медиків – 33).

За останню добу не зареєстровано летальних випадків, – повідомляють у Вінницькому обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

Ситуація в Україні загрозлива

В Україні загрозлива ситуація з коронавірусом. Про це повідомив імунолог, дитячий інфекціоніст, голова Національної групи експертів з імунопрофілактики Федір Лапій.

Ситуація загрозлива. Ми не знаємо реальної ситуації. Ми керуємося офіційними даними – це є точно. В тиждень помирає від 50 до 70 людей від підтвердженого COVID-19, – сказав Федір Лапій.

За його словами, йдеться про людей, про яких відомо медикам.

Про яких не знаємо, вони в статистику не потрапляють. Але з цих 50-70 людей: 90% люди віком понад 60 років, з яких переважна більшість понад 70 років, – пояснив експерт.

Голова Комітету Верховної ради з питань здоров’я нації Михайло Радуцький також розповів в ефірі телемарафону про різке зростання кількості хворих на коронавірус.

Ми маємо різке зростання кількості захворівших на COVID-19. Якщо порівнювати позаминулий тиждень і минулий тиждень – це приріст 3000 людей, які захворіли на COVID-19, – сказав Радуцький.

Госпіталізація, за його словами, також збільшилася. І при тому дуже різко знизився темп вакцинації.

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня