, 3 Жовтня
booked.net

Козятинський лікар Ігор Грубеляс балотується до Вінницької обласної ради від «Української Стратегії Гройсмана»

Лікар з Козятина Ігор Грубеляс балотується до Вінницької обласної ради від «Української Стратегії Гройсмана».

Ігор Петрович – заступник головного лікаря з медичних питань Козятинської центральної районної лікарні, роботі в медицині присвятив усе своє життя.

«Балотуюся саме від «Української Стратегії Гройсмана», бо так велить душа. Я лікар, щодня допомагаю людям. У простих чи в складних випадках моє завдання – зберегти людині здоров’я і життя. Я бачу, яку увагу приділяє Володимир Гройсман охороні здоров’я. Економити на здоров’ї людей не варто, це складна і дорога галузь, але виділені на неї кошти слід використовувати грамотно. Володимир Борисович на цьому розуміється, його увага до медицини  – особлива. Це не тільки формування сучасних медичних закладів, а й створення фонду «СтопВірус», який надав величезну допомогу медичним закладам на початку епідемії коронавірусу. Я це добре знаю, адже лікарня, в якій я працюю, є опорною в боротьбі з коронавірусом, і опорною  в наданні допомоги населенню», – запевняє Ігор Грубеляс.

Медичні питання – не єдине, чим планує опікуватися Ігор Петрович в обласній раді, хоч проблеми охорони здоров’я йому найближчі.

«Звісно, я всіляко дбатиму про те, щоб лікарня мала необхідне оснащення, а жителі Козятина й інших населених пунктів отримували висококваліфіковану медичну допомогу. Але одна з нагальних проблем Козятина – питна вода, цьому я теж приділятиму значну увагу, тим більше, що здоров’я людей залежить від якості питної води. Давно вимагають уваги дороги і благоустрій міста – над цим теж треба працювати».

Через десять років, коли буде втілена в життя «Стратегія 2030», Вінниччина буде найуспішнішою областю в Україні, переконаний Ігор Грубеляс:

«Понад 30 років тому я вперше потрапив у Вінницю, полюбив це місто, потім вступив до медінституту. Я хочу щоб мій Козятин був таким же комфортним і красивим, як Вінниця, і щоб усі міста і села в області щороку ставали кращими. На прикладі Вінниці бачу, що це можливо, коли за справу беруться професіонали, які мають чіткий план дій».

 

Останні новини

Новини

30 Вересня
29 Вересня