, 30 Листопада
booked.net
8 Листопада, 2021, 14:40

Кращою спорстсменкою жовтня на Вінниччині визнали важкоатлетку Анну Панову

На Вінниччині обрали кращу спортсменку жовтня. Нею стала важкоатлетка Анна Панова. Про це повідомляють на сайті Відділення НОК України у Вінницькій області.

Анна Панова взяла участь у Чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед молоді (до 23 років), що проходив у місті Рованіємі (Фінляндія). У категорії 64 кг дівчина стала срібною призеркою в ривку та четвертою в поштовху. У сумі вона посіла 4 місце.

“Дуже турбували травми, але вийшло зібратися та показати максимальний результат у ривку. Наразі вже розпочалась підготовка до дорослого Чемпіонату Європи”, – прокоментувала свій виступ спортсменка.

Від відділення НОК України у Вінницькій області Анна Панова отримає грошову премію та право змагатися за звання кращого спортсмена 2021 року області.

Анна Панова – майстер спорту міжнародного класу, чемпіонка та рекордсменка України, чемпіонка Європи серед юніорів у 2016 році, бронзова призерка Чемпіонату світу серед юніорів та срібна призерка Чемпіонату Європи у 2017 році, срібна призерка Чемпіонату Європи серед молоді у ривку 2021 року. Тренерами спортсменки є Дмитро Бабич та Анатолій Орлов.

Останні новини

Новини

29 Листопада
28 Листопада
27 Листопада
26 Листопада