, 31 Січня
booked.net

Критичні підприємства Вінниччини снащуються генераторами

Комунальні підприємства Вінниччини “Вінницяоблтеплоенерго” та “Вінницяоблводоканал” працюють над забезпеченням безперебійного живлення в разі відключення електроенергії. Так, вже у цьому році “Вінницяоблтеплоенерго” придбало потужні генератори турецького виробництва, повідомляють в обласній раді

“Зараз всі великі медичні заклади у Вінниці та області, які обслуговує підприємство, забезпечені генераторами потужністю від 40 до 200 кВт, – каже генеральний директор підприємства Андрій Ковальов. – Ми вдячні обласній раді та обласній військової адміністрації за 5 млн грн, які на останній сесії минулого року виділили нам для переоснащення. Нині низка об’єктів теплопостачання забезпечена додатковим обладнанням на альтернативних джерелах енергії для заміни насосних груп при їх пошкодженні та забезпечення резервними джерелами електроживлення. Генератори вже готові для монтажу на котельнях двох центральних районних лікарень і одного медзакладу в обласному центрі”. 

За період воєнного стану підприємство вже придбало 18 генераторів потужністю від 8 до 200 кВт. Загалом було використано 7,9 млн грн – субвенція від Вінницької міської та обласної рад, за рахунок яких забезпечено придбання та підключення генераторів, а також створений аварійний запас палива. “Вінницяоблтеплоенерго” також працює з міжнародними донорами, зокрема з Червоним Хрестом, USAID (Агенція США з міжнародного розвитку), Міжнародною організацією з міграції для отримання благодійної допомоги у вигляді генераторів потужністю 12, 20 або 30 кВТ.

В свою чергу “Вінницяоблводоканал” нещодавно отримав від Міжнародної організації з міграції новий генератор італійського виробника. Він має потужність 160 кВт та буде використовуватися для підтримки сталої роботи об’єктів водопостачання та водовідведення.

“Дякуємо міжнародним партнерам за постійну допомогу та розуміння критичних потреб підприємства, – каже начальник “Вінницяоблводоканалу” Дмитро Кістіон. – В складний воєнний час підтримка міжнародної спільноти надважлива”. 

Крім того, від Міжнародної організації з міграції підприємство отримало 500 тонн сульфату алюмінію для очищення води. Зараз вартість реагентів для очищення води зросла втричі, тож допомога міжнародних організацій та партнерів є суттєвою підтримкою для підприємства.

“Вінницяоблводоканал” постійно контактує з міжнародними організаціями та працює над забезпеченням своїх об’єктів генераторами і блоками безперебійного живлення.

Останні новини

Новини

30 Січня
27 Січня
26 Січня