, 26 Травня
booked.net

Лейтенанту з Вінниччини присвоєно звання Героя України

Старшому лейтенанту з Тульчинської громади Дмитру Тодорову присвоєно звання Героя України з врученням ордену “Золота Зірка”. Відповідний Указ підписав Президент України від 2 травня 2022 року №291/2022.

Лейтенант нагороджений із формулюванням “за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, ефективність у боях проти окупантів та проявлений героїзм”. 

Як повідомляють у Вінницькій ОДА, молодий Герой України родом з села Суворовське Тульчинської міської територіальної громади. Учасник бойових дій у зоні проведення ООС. Професійний військовий. Контрактник. Командир роти.

Навчався у Суворівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. З дитинства мріяв стати професійним військовим та служити у Збройних Силах України.

Дмитро – вихованець Клубу Бойових Мистецтв “Гепард”, призер чемпіонату Вінницької області зі змішаних єдиноборств ММА, переможець Всеукраїнського турніру з ММА “Битва за Тульчин”, а також учасник чемпіонату України з універсального бою.

Сьогодні Дмитро продовжує захищати суверенітет і територіальну цілісність України. Він виконує бойове завдання на території Донецької області.

 

Останні новини

Новини

25 Травня
24 Травня