, 5 Грудня
booked.net
19 Листопада, 2021, 14:18

Ліфт для людей з обмеженою мобільністю встановлюють у Вінницькому “чорнобильському” диспансері

У Вінницькому обласному диспансері радіаційного захисту населення почали монтувати зовнішній ліфт.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив голова обласної ради Вячеслав Соколовий.

«Почалися роботи з монтажу підйомника! Нарешті пацієнти диспансеру лікуватимуться у комфортних умовах», – зазначає Вячеслав Соколовий.

За його словами, ліфт у медичному закладі – вимога Національної служби здоров’я України. Утім, як уточнює Вячеслав Соколовий, ситуація з фінансуванням цього проєкту була досить складна, адже коштів в бюджеті на 2021 рік передбачено не було. Тому, щоб медичний заклад отримав підйомник, депутати внесли зміни до бюджету.

«Розуміючи, що в диспансері лікуються люди, для яких ходити сходами – велика проблема, депутати Вінницької обласної ради внесли зміни до бюджету та перенаправили на потреби лікарні необхідну суму. Крім того, наявність підйомника – обов’язкова умова для укладення угоди з НСЗУ», – повідомляє голова обласної ради.

За результатами тендерних закупівель, вартість проєкту склала 1 млн 470 тис грн.Крім встановлення зовнішнього підйомника, за ці кошти буде завершено реконструкцію приміщення головного корпусу. Обсяг робіт, зокрема, включає підсилення стін, гідроізоляцію фундаменту, утеплення фасадів, заміну елементів системи опалення, благоустрій та озеленення території.

Раніше керівники найчисельніших у Вінницькій області громадських організацій, що опікуються постраждалими від Чорнобильської катастрофи, звернулись до голови обласної ради з проблемою відсутності зовнішнього підйомника у їхньому профільному медзакладі – обласному спеціалізованому клінічному диспансері радіаційного захисту населення.

Останні новини

Новини

4 Грудня
3 Грудня
2 Грудня
1 Грудня