, 28 Вересня
booked.net

Лікувальні заклади Вінниччини отримали чергову партію медичного обладнання від Благодійного фонду “Вінниця – комфортне та безпечне місто”

Благодійний Фонд “Вінниця – комфортне та безпечне місто” продовжує робити добрі справи – допомагати медичним закладам створювати належні умови для пацієнтів.

Про це йдеться у повідомленні Голови благодійного фонду «Вінниця – комфортне та безпечне місто», Андрія Ковальова у Facebook.

Зокрема, отримали чергову гуманітарну допомогу від громади німецького міста Білефельд – 56 ліжок-трансформерів з ортопедичними матрацами.

20 ліжок доставили у Вінницьку обласну клінічну лікарню ім.М.І. Пирогова, Вінницьку обласну клінічну психоневрологічну лікарню ім.акад. О.І. Ющенка(інсультне відділення), Вінницький обласний клінічний чорнобильський диспансер, КНП “Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької обласної Ради”. Ще 36 – буде розподілено між медзакладами в районах.

Такі ліжка зручні: у них регулюється відповідна висота та кут нахилу нижньої і головної частини, вони забезпечують фізіологічно правильне і зручне розташування тіла, знижують навантаження на хребет.

Від родин Ковальських і Мороз – уродженців Вінниччини, які проживають в Мюнхені (Німеччина) передали медичне обладнання — мобільний ультразвуковий генератор Harmonic G11 для лікарні ім. М. Пирогова та 3D рентген-апарат для обласного диспансеру радіаційного захисту населення.

«Загалом, медзаклади отримали допомоги майже на мільйон гривень. Це вже третя подібна акція в умовах повномасштабного вторгнення і, сподіваюся, не остання. У своїй роботі чітко фокусуємося на першочергових потребах лікарень і у співпраці з міжнародними фондами поетапно доставляємо необхідне обладнання на Вінниччину», – написав він.

Останні новини

Новини

27 Вересня
26 Вересня