, 26 Вересня
booked.net

Локдаун не зупинив вінничан святкувати Водохреща

У Вінниці попри усі карантинні заборони вінничани святкували Водохреща. Десятки людей, набравши чудодійної водиці біля храму, вишиковувались в черги.

Локдаун не зупини вінниччан святкувати Водохреща

А от хто не злякався коронавірусу, то це моржі. На Вишенському озері сьогодні бажаючих пірнути в йорданську ополонку було чимало. Бажання зануритися у холодну ополонку виявилося набагато сильнішим, аніж небезпека захворіти чи опинитися під кригою. Хтось прорубав ополонку, і відчайдухи пірнали у крижану купіль. Не зрадили традицій навіть попри заборону.

Локдаун не зупини вінничан святкувати Водохреща

На озері цього дня чергували три десятки правоохоронців та нацгвардійців.

Слідкуємо за охороною громадського і публічного порядку, щоб громадяни Вінниці не порушували техніку безпеки на озері, – повідомив старший лейтенант поліції Дмитро Мартинюк.

Локдаун не зупини вінничан святкувати Водохреща

На варті були і рятувальники.  Адже навіть після  сильних морозів останніх днів товщина криги небезпечна, всього 4 см. І саме присутність рятувальників на Вишенському озері дозволила запобігти трагедії.

Поблизу Вишенського озера після занурення 42-річному чоловіку стало зле. До прибуття бригади медичної допомоги рятувальники зігрівали чоловіка, а потім передали медикам, – розповіла речниця ГУ ДСНС України у Вінницькій області Оксана Скришевська.

Локдаун не зупини вінничан святкувати Водохреща

Джерело

 

Останні новини

Новини

23 Вересня
22 Вересня