, 19 Травня
booked.net

Людмила Щаслива балотуватиметься від “Української Стратегії Гройсмана” на посаду кунківського сільського голови

На посаду кунківського сільського голови «Українська Стратегіія Гройсмана» висунула кандидатуру Людмили Щасливої, яка нині виконує обов’язки старости села Кузьминці Кунківської ОТГ.

«Чому я балотуюся саме від «Української Стратегії Гройсмана»? Головна риса, яку я відзначаю у  Володимира Гройсмана, – це порядність. Тільки таким людям треба вірити, з такими об’єднуватися для спільної роботи. Друге, що імпонує мені й моїм однодумцям, – результативність роботи і самого Володимира Борисовича, і всієї його команди. Чудовий приклад – Вінниця, яка кілька років поспіль очолює рейтинг найкомфортніших міст. Важливо  й те, що  в команді Гройсмана багато досвідчених людей, які своїм досвідом охоче діляться з тим, хто теж прагне успіху», – розповідає Людмила Щаслива.

Людмила Петрівна, яка вже чимало зробила для свого села, має чимало планів і для всієї ОТГ.

«Серед найближчих планів – обов’язково відкрити дитячий садок в селі Кузьминці, почати працювати над проєктно-кошторисною документацією для відкриття дитсадка в селі Косаново. Ще одна важлива проблема, яку треба розв’язати в нашій ОТГ, – проведення водогонів у всіх населених пунктах громади», – ділиться планами кандидатка.

Людмилу Петрівну добре знають у Кунківській ОТГ, адже вона медик за професією, і приходила на допомогу багатьом людям. Уміє лікувати не тільки медичними препаратами, а  й добрим словом і щирою усмішкою. І в майбутньому вона бачить свою громаду усміхненою.

«Якщо люди усміхаються, то це означає, що їм живеться добре, – аргументує Людмила Щаслива. – А я хочу зробити все для того, щоб моїм землякам жилося краще. Саме тому я вирішила балотуватися на посаду сільського голови, і саме тому – від «Української Стратегії Гройсмана», яка діє під гаслом «Кожен житель Вінниччини важливий». Це має велике значення для кожної людини – почуватися важливою в цьому житті», – сказала на завершення розмови Людмила Щаслива.

 

Останні новини

Новини

18 Травня
17 Травня