, 27 Листопада
booked.net
23 Липня, 2021, 17:59

«Людям потрібно віддавати більше влади – децентралізація для цього і замислювалася, і її треба завершити!» – Володимир Гройсман на зустрічі з мешканцями Крижопільської громади

Вінниччині необхідна велика програма соціальної підтримки жителів області. І для цього потрібно завершити децентралізацію, щоб обрані людьми ради мали більше повноважень для необхідних  громадам рішень. Про це заявив Володимир Гройсман, прем’єр-міністр України 2016-2019 років і лідер партії «Українська Стратегія Гройсмана» під час зустрічі із жителями Крижопільської територіальної громади.

– Децентралізація ще не завершена. Я не встиг. І я б дуже хотів, щоб рішення і ресурси були в області. А зараз вони в облдержадміністрації. Тому нам треба все зробити для того, щоб прийшла наша сильна команда  – і ми завершили децентралізацію. Людям потрібно віддавати більше влади! Це мій принцип, – наголосив Володимир Гройсман. – Уся реформа з децентралізації для цього і замислювалася.

Він звернув увагу, що рішення сьогоднішньої влади натомість спрямовані на те, щоб позбавити громади передбачених його Урядом ресурсів та надходжень і сконцентрувати їх центрі. І це не дає громадам розвиватися і самостійно вирішувати проблеми. Як наслідок – страждають люди.

– Зараз влада хоче забрати акциз у громад і передати його у державний бюджет. От ви їздите на машинах, купуєте паливо. 5% акцизу я на посаді Прем’єр-міністра передав місцевим бюджетам. Зараз вони хочуть це забрати. Заберуть акциз – не зможемо робити дороги. А дороги ж місцеві люди роблять – от вам і зайнятість. Тут систему потрібно міняти, принципи!  – зазначив Володимир Гройсман.

Він подякував людям за підтримку на виборах команди Української Стратегії. А також сказав, що зараз доводиться  захищати децентралізацію – щоб у людей не забирали ті можливості, які отримали громади в результаті реформи.

– Це серйозне питання – питання нашого стратегічного руху вперед. І наша команда знає, як треба це зробити. Ви Вінницю усі бачили? Ми зробили. Але нам треба і на місцях робити зміни, і у центрі захищати права  – щоб у нас не забирали те, що маємо, – сказав Володимир Гройсман. – Ми будемо іти вперед, щоб змінити ту політику, яка зараз є. Так, це потребує зусиль та наполегливості. І ми готові до цього. Один з наших ключових пріоритетів – щоб люди жили нормально. І я як прем’єр робив усе для цього.

Останні новини

Новини

25 Листопада
24 Листопада
23 Листопада