, 29 Листопада
booked.net
6 Січня, 2022, 11:34

Магістралі опалення у Вінниці моніторять за допомогою дрона з тепловізором

У грудні 2021 року у Вінниці вперше провели аеромоніторингове тестове обстеження тепломагістралей за допомогою дрону. Апарат оснастили тепловізором та відеокамерою. Завдяки цьому фахівці змогли визначити можливі тепловтрати на мережах.

Про це повідомляють у підприємстві “Вінницяміськтеплоенерго”.

“Для дослідження у Вінниці фахівці обрали три види тепломереж різного типу – надземну тепломережу, підземну попередньо ізольовану теплову мережу та підземна теплову мережу в тепловому каналі. Обстеження проводили на наземній ділянці по вулиці Волошковій, тепломережа якої була прокладена на початку 80-х років, на підземній по вулиці Гладкова, на якій замінили сталеві труби на попередньо ізольовані, а також у підземному тепловому каналі, що в районі вулиці Лебединського, де експлуатуються сталеві труби з 1986 року”, – йдеться у повідомленні.

У підсумку, за словами фахівців, аеромонітиронг довів свою ефективність. Технологія прискорює пошук наявних і потенційних місць пошкоджень мереж, а це, в свою чергу, дозволяє мінімізувати незручності для споживачів.

“Особливо ефективне використання дрона у місцях з обмеженим доступом та важкодоступних ділянках. А також у випадках, коли теплотраси розташовані високо над поверхнею землі”, – додали фахівці.

У Вінниці вперше перевірили тепломережі за допомогою дрону з тепловізором (Фото)

У Вінниці вперше перевірили тепломережі за допомогою дрону з тепловізором (Фото)

У Вінниці вперше перевірили тепломережі за допомогою дрону з тепловізором (Фото)

Останні новини

Новини

28 Листопада
25 Листопада
24 Листопада