Майбутній електронний кабінет пацієнта: що треба знати вінничанам

Міністерство охорони здоров’я України запроваджуватиме електронний кабінет пацієнта. Про це заявив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.
За словами міністра, е-кабінет дозволить підписувати декларації з лікарем онлайн.
– У кабінеті пацієнта буде зібрана вся інформація про вас. Інформація, з якою ви просто приходите до лікаря, він входить у ваш кабінет пацієнта і відразу бачить всі дані, які там зібрані, – зазначив Степанов.
Е-кабінет поєднають з сервісом «Дія», що дозволить пацієнту бачити його електронну медичну карту. Таким чином МОЗ хоче позбутись паперових лікарняних та запровадити електронні.
Нагадаємо, Мінцифри в жовтні обіцяло, що е-лікарняний запустять в Україні за місяць-два. На початку березня 2020 року Кабінет міністрів ухвалив постанову «Про особливості ведення Електронного реєстру листків непрацездатності до забезпечення інформаційної взаємодії електронної системи охорони здоров’я з Електронним реєстром листків непрацездатності», якою затвердив введення електронних лікарняних з 1 квітня. 23 квітня міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що запровадження електронного лікарняного в Україні затримується через технічні проблеми, що виникли через пандемію Covid-19.








