, 23 Березня
booked.net

Майже мільйон саджанців лісових дерев планують виростити в Іллінецькому лісництві

Лісівники Вінниччини великої уваги надають теплично-парниковій справі. Адже лісові розсадники, теплиці – це колиска майбутнього лісу. Базовий лісовий розсадник знаходиться в Іллінецькому лісництві.

У теплично-парниковому господарстві держлісгоспу вирощують посадковий матеріал багатьох лісоутворюючих видів. На посівному відділенні загальною площею близько три га зростають сіянці дуба звичайного, горіха чорного, клена, липи та ін.

Загалом заплановано виростити майже 900 тис. шт. стандартного посадкового матеріалу. Щоб отримати якісний садивний матеріал, потрібно немало потрудитися біля цих рядочків. Упродовж вегетаційного періоду на посівному відділенні проводять як механізовані, так і ручні догляди, – повідомляє пресслужба Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства.

Вирощують в сучасних теплицях

В сучасній теплиці вирощуються сіянці дуба звичайного із закритою кореневою системою у полістиролових палетах. Цього року заплановано виростити їх у кількості 30 тис. шт. Такі сіянці мають практично стовідсоткову приживлюваність. Адже коріння не травмується під час посадки, висаджується у відкритий ґрунт разом зі спеціально підготованим субстратом, сприятливим для росту молодих насаджень.

Для озеленення територій та для реалізації іллінецькі лісівники вирощують широкий спектр декоративних рослин у декоративному відділенні. Це понад 50 видів хвойних та чагарникових видів.

Останні новини

Новини

22 Березня
21 Березня
20 Березня