, 20 Жовтня
booked.net
30 Квітня, 2021, 14:12

Майже півмільйона гривень привласнила начальниця поштового відділення у Вінниці

Перебуваючи на посаді начальниці пересувного відділення поштового зв’язку підозрювана отримувала готівкові кошти від листонош, сплачені громадянами за комуналку. Замість того, аби здавати кошти до каси, жінка використовувала їх для власних потреб. Вінницька окружна прокуратура оголосила керівниці відділення підозру.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

«Встановлено, що жінка, перебуваючи на посаді начальниці пересувного відділення поштового зв’язку, отримувала від листонош населених пунктів Вінницького району готівкові кошти, сплачені громадянами за комунальні послуги. Користуючись своїм службовим становищем, посадовиця не здавала зазначені кошти в касу Вінницької дирекції АТ «Укрпошта», а використовувала для власного збагачення. Загалом керівниці вдалося привласнити 470 тис. грн», – вказується на сайті прокуратури.

Жінка підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 КК України (привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене у великих розмірах). Їй оголошено підозру у вчиненні зазначеного кримінального правопорушення. До суду надіслано клопотання про застосування щодо неї запобіжного заходу у виді домашнього арешту.

У кримінальному провадженні проводяться необхідні слідчі та процесуальні дії, вживаються заходи для встановлення всіх обставин події.

Новини

19 Жовтня
18 Жовтня