, 25 Червня
booked.net
1 Червня, 2021, 14:37

Маленьких вінничан привітав із Днем захисту дітей міський голова Сергій Моргунов

Сьогодні міський голова Сергій Моргунов зустрівся з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування. З нагоди відзначення завершення навчального року та до Міжнародного дня захисту дітей вони отримали матеріальну допомогу та солодощі.

Традиційно у Вінниці до Міжнародного дня захисту дітей представники міської влади зустрічаються з дітьми-сиротами і дітьми, позбавленими батьківського піклування. Наразі у Вінницькій міській територіальній громаді проживає 225 дітей, які мешкають в сім’ях опікунів або виховуються в прийомних сім’ях тощо. Усім їм вручили матеріальну допомогу та солодощі.

Цього року для дітей організували цікаві заходи, а міський голова міг поспілкуватись з малечею у неформальній обстановці. Очільник міста поспілкувався з маленькими вінничанами під час екскурсії на локації «Міні-Вінниця» та у планетарії. Діти розповіли, як закінчили свій навчальний рік, де люблять бувати у Вінниці, а також запросили міського голову разом з ними скласти пазл, на якому зображений один із символів міста.

Інша група дітей у цей час переглядала космічне шоу у планетарії. Сергій Моргунов також привітав маленьких вінничан зі святом та побажав їм бути успішними. Окреме вітання призначалося маленькому Іллюші, який сьогодні іменинник.

«Опікуни і  наставники  роблять дуже важливу і потрібну справу, у першу чергу, – для дітей. І нам потрібно максимально допомагати у чому ми можемо з боку міської ради, щоб ці дітки відчували себе комфортно, що вони живуть в сім’ї, колективі, соціумі, і у них є гарне майбутнє», – каже Сергій Моргунов.

Сергій Моргунов також відвідав дитячий захід, організатором якого виступило регіональне управління поліції спільно з іншими службами. До Міжнародного дня захисту дітей у Центральному міському парку на спеціально облаштованих локаціях дітей знайомили з роботою кінологів, криміналістів, вибухотехніків, підрозділів спецпризначення, рятувальників, патрульних, вчилися прийомам самозахисту, розглядали спецтехніку. Мета заходу – не тільки розважити дітей, а й привернути увагу суспільства до питання безпеки і благополуччя у родинах.

«Сьогодні багато цікавих локацій, і думаю, для вас це буде дуже цікаво. Хочу привітати вас з Міжнародним днем захисту дітей. Важливо, що сьогодні поліція та інші силові структури вболівають та переживають за безпеку всіх вінничан, а в першу чергу за дітей. Вони готові ставати на ваш захист разом з вашими батьками. Адже захищати потрібно не тільки першого червня, а кожного дня. Хочу побажати вам здоров’я, благополуччя і отримати сьогодні максимум задоволення», – звернувся  Сергій Моргунов до маленьких вінничан, які прийшли з батьками на свято.

Заступник начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Ігор Волокітенко також  привітав зі святом маленьких вінничан та зауважив, що сьогодні це не лише розважальний захід, а й навчальний.

«Вітаю вас зі святом, і хочу звернути увагу на ту проблематику, яка існує в дитячому середовищі. Ми можемо досягнути більше позитивних результатів при взаємодії з органами місцевого самоврядування, поліції і населення», – додав Ігор Волокітенко.

Довідка:

Міжнародний день захисту дітей  був заснований у листопаді 1949 року у Парижі рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок. Вперше Міжнародний день захисту дітей відзначався у 1950 році в 51 країні світу. ООН підтримала цю ініціативу й оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності. В Україні 1 червня щорічно відзначається День захисту дітей відповідно до Указу Президента України від 30 травня 1998 року № 568/98.

Останні новини

Новини

24 Червня
23 Червня