, 10 Червня
booked.net
14 Травня, 2021, 13:52

Масштабні антитерористичні навчання проходять у Вінниці

У Вінниці та в радіусі 40 кілометрів від обласного центру протягом трьох днів з 13 по 15 травня проводять антитерористичні навчання. Сьогодні вдень, 14 травня, поліція, рятувальники, прикордонники СБУ – відпрацьовують в центрі міста біля будівлі обласної адміністрації, по Соборній.

«З 13 по 15 травня поточного року у місті Вінниця та в зоні 40 кілометрів навколо обласного центру відбуваються планові антитерористичні навчання. Метою цих навчань є перевірка готовності суб’єктів боротьби з тероризмом Вінницької області для реагування на можливі терористичні актів ліквідації їх наслідків. Залучено спецпідрозділи СБУ, ГУНП, патрульна поліція, ДСНС, прикордонники, Нацгвардія, місцеві органи влади. Протягом цих днів на території міста і області трапляються умовні надзвичайні події, на які учасники антитерористичної операції мають реагувати належним чином. Це для перевірки їх злагодженості дій для розуміння того, що кожен має робити в разі виникнення подібних подій в реалії», – прокоментував Денис Закаблук, речник СБУ у Вінницькій області.

Раніше повідомляла, що з 13 по 15 травня у Вінниці масштабні тренування координаційної групи Антитерористичного центру при СБУ у Вінницькій області, максимально наближені до реальних умов.

Населення просять не панікувати.

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня