, 27 Липня
booked.net
25 Червня, 2021, 12:46

Медичне обладнання на 40 млн гривень отримають громади Вінниччини від обласної ради

Під час 10 сесії Вінницької обласної Ради 8 скликання депутати ухвалили проєкт рішення «Про передачу медичного обладнання».

Рішенням передбачено безоплатну передачу рентгенівських діагностичних стаціонарних систем та апаратів ультразвукової діагностики у власність Калинівської, Бершадської, Хмільницької, Гайсинської, Жмеринської, Тульчинської та Ямпільської територіальних громад.

Нині медичне обладнання загальною вартістю майже 40 млн грн перебуває в оперативному управлінні комунальної установи «Вінницький обласний центр технічного та фінансового нагляду за діяльністю закладів охорони здоров’я». Воно закуповувалося для забезпечення опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах за рахунок коштів, виділених з фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою СОVID-19 та її наслідками.

Рентгенівські діагностичні системи коштують по 4,8 млн грн, а УЗД-апарати – 800 тис. грн кожен.

— Раніше жителям громад довелось би чекати кілька місяців, поки депутати зберуться і владнають формальності з передачею майна. Але такі питання потрібно вирішувати оперативно, щоб люди якомога швидше отримували доступ до якісних медичних послуг.  І обласна рада 8 скликання робить це – системна робота комісій і дотримання регламенту щодо проведення сесій раз на місяць дали можливість максимально швидко передати обладнання в користування, – прокоментував голова обласної Ради Вячеслав Соколовий.

Виконання рішення облРади контролюватимуть дві депутатські комісії: з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури (Ковальов А.Є.) та з питань економіки, фінансів та бюджету (Якубович Г.А.).

Останні новини

Новини

26 Липня
23 Липня
22 Липня
21 Липня
20 Липня