, 10 Червня
booked.net

Мешканці Калинівської громади придбали для українських військових шість автомобілів

Днями координатори Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу – Калинівський міський голова Василь Поліщук та депутат Вінницької обласної ради Ілля Гуменчук, а також директор ПрАТ «Калинівський машзавод» Анатолій Остапенко, депутати міської ради Сергій Тишко, Станіслав Андрійчук та Анатолій Пачевський відвезли в зону бойових дій чотири автомобілі, які придбали за кошти працівників бюджетних установ громади.

-Калинівські захисники, які нині боронять рідну землю, озвучили свої потреби й міська рада звернулася до працівників бюджетних установ з пропозицією зібрати одноденну заробітну плату та придбати автомобілі, які вкрай потрібні наших Героям. Працівники бюджетних установ із розумінням віднеслися до пропозиції, також допомогли благодійники й разом нам вдалося зібрати необхідну суму та придбати шість автомобілів. Чотири з них – Toyota Land Cruiser, MITSUBISHI L200, Ford та Citroen ми відвезли нашим захисникам. А ще два проходять технічну перевірку та підготовку до відправлення в зону бойових дій. Щиро вдячний усім, хто долучився до цієї доброї справи та допомагав в реалізації нашого задуму, – зазначив Калинівський міський голова Василь Поліщук.

Окрім автомобілів для калинівських військових також передали три блоки багатоканальної швидкої зарядки Bandera Power 125, які придбали Анатолій Остапенко та Андрій Домбровський. Також долучився до доброї справи благодійник, який підтримує починання у Калинівській громаді,  Тимофій Гиренко,  котрий придбав тепловізора. А також зібрали засоби гігієни та інші гостинці. Не вперше допомагає українським захисникам ТОВ «Люстдорф». Цього разу підприємство передало у зону бойових дій свою молочну продукцію – молоко та готові молочні каші. СТОВ «Промінь», яким керує Герой України Іван Боримський, надало м’ясні консерви. Компанія «Укрфлора – Вінниця» передала помідори та огірки. Освітяни Калинівщини напекли домашнього хліба та смачної випічки. Свою щедрість та щирість продемонстрували жителі старостинських округів, які зібрали й від себе гостинця – мед, овочі та інші смаколики.

Калинівчани вкотре продемонстрували, що разом ми сила, яка може подолати найзапеклішого ворога. Перемога за нами. Все буде Україна.

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня