, 10 Червня
booked.net

Мешканці Вінницьких Хуторів зібрали 150 тонн “гуманітарки” та потрапили до сюжету CNN

Протягом 2022 року у співпраці з Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом, мешканці Вінницьких Хуторів, Писарівки та Щиток відправили у Миколаїв, Харків і безпосередньо на фронт 150 тонн гуманітарної допомоги та пожертвували на благодійність 450 тисяч гривень.  У Гумштабі констатують – округ Вінницької громади надійно тримав гуманітарний фронт у році, що минув. 

Як результат, кореспонденти однієї з провідних телерадіокомпаній світу CNN, зняли сюжет про наш старостинський округ та про наших згуртованих мешканців для аудиторії в Сполучених Штатах Америки, Канаді і міжнародної спільноти”, – зазначив староста округу Владислав Кривешко. 

Окрім того, округ прийняв більше трьох тисяч внутрішньо-переміщених осіб, з яких на постійне перебування зареєструвалося  837 людей. У взаємодії з нашими координаторами та волонтерами, в окрузі організували допомогу переселенцям та соціально вразливим громадянам,  більше 300 сімей були забезпечені одягом та продуктами першої необхідності, десятки мешканців отримали дрова для опалення на зимовий період.

 

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня