, 4 Лютого
booked.net
12 Листопада, 2021, 11:32

Міграційний скандал на кордоні Білорусі та Польщі став проблемою для України, – Володимир Гройсман

Ситуація з мігрантами, що склалася на білорусько-польському кордоні, була цілком прогнозованою, але нинішня українська влада її “проспала”, і тепер потрібно вирішувати, як зупинити цю штучну навалу, зазначає лідер політичної партії “Українська Стратегія Гройсмана” Володимир Гройсман.

“Це не просто криза, яка стосується Польщі чи ЄС, це величезна і глибока проблема для України зокрема. Ми маємо 1200 км кордону з Білоруссю. Але 4 листопада – запам’ятайте цю дату – це дата прийняття спільної оборонної доктрини між Білоруссю і Росією. З цього моменту Росія керує Генштабом і військовими силами Білорусі. Тож загроза вторгнення в Україну з боку Білорусі залишається великою!” – сказав Гройсман в ефірі програми “Народ проти” на каналі “Україна 24”.

На його думку, окремі рішення РНБО щодо кордону з Білоруссю не потрібно було приймати, адже мала бути довідка розвідки.

“Ті люди, які там перебувають – мігранти, мають бойовий досвід! З якою метою їх відправляють до ЄС? Це питання номер один для сил безпеки, зокрема й України!” – зазначив політик.

“У розвідників достатньо сил і засобів, щоб зупинити це. Ми залишили їм боєздатну поліцію, боєздатну прикордонну службу, Нацгвардію з засобами, яких достатньо, щоб зупинити цю навалу”, – додав Гройсман.

Останні новини

Новини

3 Лютого
2 Лютого
1 Лютого