, 10 Червня
booked.net

Міськрада Вінниці затвердила створення нового індустріального парку

Вінницька міськрада затвердила Цей індустріальний парк розташовуватиметься поруч з уже діючими промисловими парками, де концентрується промисловий потенціал ВМТГ.

За словами голови громади Сергія Моргунова, розвиток індустріальних парків підсилить промисловий потенціал Вінниці. Для цього, говорить він, потрібно залучатися підтримкою інвесторів та зацікавлених у нарощенні потужностей підприємців.   

Відповідно до розробленої Концепції, індустріальний парк буде спеціалізуватися на переробці промислових та/або побутових відходів (крім захоронення відходів), науково-технічній діяльності та діяльності у сфері інформації і електронних комунікацій.

Як зазначив директор департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради Максим Мартьянов, учасники індустріальних парків планують створити 800 нових робочих місць.

“Слід зазначити, що відповідно до світової практики одне робоче місце на території індустріального парку створює 2-5 робочих місць в суміжних галузях, зокрема серед суб’єктів малого та середнього підприємництва, як обслуговуючої складової учасників індустріального парку. Також, слід враховувати робочі місця в будівельній галузі, що будуть утворені на час будівництва об’єктів індустріального парку”, – підкреслив Максим Мартьянов.

До слова, наразі у Вінниці працюють три індустріальні парки: Вінницький індустріальний парк і два приватних – Вінницький кластер холодильного машинобудування (UBC GROUP) та Вінтер спорт (HEAD GROUP).

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня