, 4 Лютого
booked.net

Місцеві, успішні, професійні: команда «Української Стратегії Гройсмана» йде на вибори до органів місцевого самоврядування

Володимир Гройсман

Партія Володимира Гройсмана  вперше  йде  на вибори до органів місцевого самоврядування всіх рівнів.    На обласному  форумі «Кожен житель Вінниччини – ВАЖЛИВИЙ»,  який відбувся 19 вересня в міжнародному аеропорту «Вінниця» та зібрав близько 400 учасників,  «Українська Стратегія Гройсмана» представила 54 кандидатів у депутати до Вінницької міської ради, 49  – на посади голів об’єднаних громад та 84 – в депутати до обласної ради.

– Найдорожчим надбанням нашої команди є довіра людей, – підкреслив Володимир Гройсман (міський голова Вінниці – 2006-2014 рр., Прем`єр-міністр України – 2016-2019 рр.). – Ця довіра заслуговувалася роками, вона зобов`язує нас і надалі тримати слова, виконувати свої обіцянки, брати на себе відповідальність за рідний край. Ми хочемо жити тут, ходити по вулицях і спокійно дивитися у вічі землякам – бо ми виправдовуємо їхню довіру! Тепер наше завдання полягає в тому, щоб на місцевих виборах привести до влади справжніх професіоналів – ініціативних й відповідальних.

На  обласній партійній конференції напередодні форуму було обрано голову обласної організації «Української Стратегії Гройсмана» – ним став вінницький міській голова Сергій Моргунов.

Нам треба прийти до людей, взяти на себе відповідальність, сказати, що у нас є дійсно чіткий план дій на 10 років, спитати в людей, що необхідно зробити, послухати та прийняти ці пропозиції і найголовніше – працювати, –  таку мету окреслив на форумі для однопартійців  Сергій Моргунов.

Членами команди стали й знакові для Вінниччини особистості – голови Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій (2015-2019 рр.) та  Владислав Скальський (2019-2020 рр.).

Брати на себе відповідальність та працювати на результат – такий досвід уже мають міський голова Тульчина Валерій Весняний, який із 2006 року незмінно очолює міську громаду; цілеспрямований та мужній міський голова Жмеринки Анатолій Кушнір; гайсинський міський голова Анатолій Гук, який має найвищий рейтинг довіри серед міських голів у державі; липовецький міський голова Микола Грушко; гніванський міський голова Володимир Кулешов. Нині всі вони – в команді Гройсмана.

Визначилися з політичними симпатіями та зробили свій вибір на користь «Української Стратегії Гройсмана» чинні голови об’єднаних  громад Вінниччини, серед яких – Ігор Барський (Оратівська ОТГ), Василь Романюк  (Якушинецька ОТГ),  Олександр Ковінько  (Вороновицька ОТГ),  Михайло Кулик (Іванівська ОТГ), Валерій Немировський (Томашпільська ОТГ), Станіслава Ядвіжина (Війтівська ОТГ), Ніна Зварич (Бабчинецька ОТГ),  Сергій Тітаренко (Дашівська ОТГ), сільський голова Лісової Лисіївки Ігор Соць; вендичанський  селищний голова Анатолій Крижанівський та багато інших.

У команді Гройсмана працюватимуть на розвиток регіону та своїх громад голова Літинської районної ради  Віталій Мельник; секретар міської ради Хмільника Павло Крепкий; депутат облради Володимир Саволюк  і депутат  облради Олександр Крижанівський.

Вінницька область завжди була та залишається найуспішнішим аграрним регіоном України. Показово, що саме до команди  Гройсмана долучилися  відомі на Вінниччині сільгоспвиробники, успішні господарники – Олександр Шевчук – із Оратівщини; Петро Струсевич – із Мурованокуриловецького району; Віталій Бень – із Чернівецького; Олександр КавунОлег Ковбасюк і Василь Гондарук  – із Бершадщини; Юрій Повх –  із Турбова; Анатолій Кречківський та Володимир Василишен – із Крижопільщини; Катерина Кедик – із Шаргородщини та Віталій Август  – із Томашпільщини.

«Українська Стратегія Гройсмана» завжди приділяла велику увагу поліпшенню системи охорони здоров`я, а нині – в період епідемії коронавірусу – команда Гройсмана  забезпечувала всім необхідним медичні заклади Вінниччини. Тож не дивно, що до політсили доєдналися  найкращі в області фахівці –  Ярослав Хребтій,  керівник хірургічних центрів та відділень Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М. І. Пирогова; Костянтин Ліваковський, директор Вінницької міської клінічної лікарні № 1; Ілля Гуменчук, практикуючий лікар-хірург обласної лікарні ім. М. І. Пирогова;  Ігор Грубеляс, заступник головного лікаря Козятинської центральної районної лікарні.

Сформувати в регіоні середній клас, розвивати економіку та створювати робочі місця, зробити освіту сучасною, медицину – якісною та доступною, розвивати інфраструктуру, будувати дороги – такою бачить свою місію партія Гройсмана. І це не популістичні гасла, такі напрями та завдання увійшли в «Стратегію 2030» –  десятирічний план розвитку Вінниччини та кожної її громади, створення якого ініціював Володимир Гройсман, а розробляли самі жителі області разом із досвідченими фахівцями.

Мета  «Української Стратегії Гройсмана», на відміну від більшості столичних політичних партій, – працювати задля  розвитку територіальних громад і захищати законні права та інтереси простих вінничан. В команді Гройсмана – люди місцеві, добре відомі своїми справами, відкриті до спілкування. Тому цілком природно, що жителі області найбільше довіряють саме цій партії: за результатами вересневого соцдослідження групи «Рейтинг», Володимиру Гройсману довіряє 61 % земляків, голосувати за політсилу «Українська Стратегія Гройсмана» готові 33,2 % жителів Віннниччини.

Наш регіон має стати прикладом для всієї держави. Успішну Україну почнемо будувати з Вінниччини! – каже Володимир Гройсман.

І це цілком реально, коли є справжній лідер і така потужна, професійна та цілеспрямована команда його однодумців.

Останні новини

Новини

3 Лютого
2 Лютого
1 Лютого