, 30 Листопада
booked.net
30 Грудня, 2020, 14:00

Міжнародні змагання можна проводити у сучасному спорткомплексі, який відкрили у Вінницькому педколеджі

Сучасний спортивний комплекс просто неба відкрили у Вінницькому гуманітарно-педагогічному коледжі 30 грудня. Будівництво розпочалося ще у 2017 році і стало можливим за підтримки Уряду Гройсмана.

Загалом на будівництво спорткомплексу спрямували майже 4 млн грн з Вінницького обласного бюджету та 27 млн грн з державного фонду регіонального розвитку. Гроші на проєктно-кошторисну документацію, 361 тисячу гривень, виділили з обласного бюджету у 2017 році.

Міжнародні змагання можна проводити у сучасному спорткомплексі, який відкрили у Вінницькому педколеджі

– Це є гарним прикладом спільної роботи із залученням коштів і обласного бюджету та державного бюджету. Обласною радою виготовлено проєкт будівництва, цю ініціативу підтримано Фондом реконструкції та розвитку. Розпочалося будівництво ще за підтримки Уряду Гройсмана, але потім цей об’єкт був продовжений. Тільки в такому випадку ми бачимо гарні результати. Вітаю з відкриттям. Бажаю, щоб це поле завжди було наповнене дітьми, гарним настроєм і перемогами, – сказав на відкритті спорткомплексу голова Вінницької обласної ради В’ячеслав Соколовий.

Будівництво спортивного комплексу у Вінницькому гуманітарно-педагогічному коледжі було вкрай необхідним для навчального закладу. У коледжі навчається понад 1300 студентів, а з 2005 року в закладі створено структурний підрозділ – спортивно-гуманітарний ліцей-інтернат. Із 1998 року у навчальному закладі розпочата підготовка фахівців за спеціальністю «Фізична культура». Щороку коледж випускає близько 60 вчителів фізичної культури, серед яких майстри та кандидати в майстри спорту, призери обласних, державних та міжнародних спортивних змагань.

Міжнародні змагання можна проводити у сучасному спорткомплексі, який відкрили у Вінницькому педколеджі

Спортивний комплекс просто неба – це футбольне поле зі штучним покриттям, глядацькі трибуни, табло, освітлення, роздягальні, підсобні приміщення, інженерні комунікації. Також тут буде встановлено табло.

– Цієї споруди довго чекали студенти, викладачі і співробітники нашого закладу, сказав директор Костянтин Войцехівський. – Це знакова подія ще й тому, що в структурі нашого навчального закладу є обласний науковий ліцей-пансіон, де здобувають базову і профільну середню освіту вихованці обласної спортивної школи Блохіна-Бєланова. Зараз вони тренуються на невеликому майданчику, а тепер будуть мати чудову базу.

У день відкриття спортивного комплексу юні і малі футболісти школи Блохіна-Бєланова провели своє перше тренування на новому футбольному полі.

На переконання директору коледжу, тут, у новому спорткомплексі, уже невдовзі зможуть приймати міжнародні змагання.

Останні новини

Новини

29 Листопада
28 Листопада
27 Листопада
26 Листопада