, 29 Травня
booked.net
5 Травня, 2021, 10:43

Міжнародний пісенний конкурс “Золотий птах” пройде у Вінниці

У цьому році у зв’язку з пандемією коронавіруса VІ Міжнародний пісенний фестиваль-конкурс для молоді з інвалідністю «Золотий птах» проходить в онлайн-форматі. Початок гала-концерту відбудеться 15 травня о 16:00, по завершенню відбудеться – нагородження переможців. Онлайн-фестиваль проходитиме на платформі Zoom з прямою трансляцією у Facebook. Інформаційна підтримка також на культурному порталі міста «VinCultureCode» та КЗ «Центр концертних та фестивальних програм» у Facebook.

Окрім конкурсантів з України висловили бажання взяти участь у фестивалі представники з Польщі та Грузії. Цього року учасників фестивалю більше. Вони поділені за двома віковими категоріями: 10-15 років, 16-23 роки.

Онлайн гала-концерт розпочнеться о 16:00 15 травня, а по завершенню концерту відбудеться нагородження переможців. Оцінку виступів здійснюватиме журі, до складу якого входять представники від організаторів, партнерів конкурсу та закладів культури міста.

Онлайн-фестиваль проходитиме на платформі Zoom з прямою трансляцією у мережі Facebook. Інформаційна підтримка також на культурному порталі міста «VinCultureCode» та КЗ «Центр концертних та фестивальних програм» у Facebook.

Голосування за номінацію «Переможець глядацьких симпатій» проведуть онлайн за допомогою Google Forms, на цей вибір може вплинути кожен, хто вболіває і відслідковує свого фаворита.

«З року в рік престиж фестивалю-конкурсу «Золотий птах» і його популярність зростає. Цього року ми проаналізовали велику кількість заявок, відеопрезентацій від претендентів на участь у міжнародному фестивалі-конкурсі. Зазвичай ми відбираємо по 10 учасників у кожну вікову категорію. Цього року ми зробили виключення, зважаючи на велику кількість талановитих виконавців, які претендують на участь у нашому фестивалі. Тому цього року ми зустрічатимемо онлайн 26 учасників фестивалю, а не 20 як зазвичай. Також хочу відмітити, що виконавський рівень учасників теж невпинно зростає. Наші конкурсанти, які вже здобули досвід на попередніх фестивалях-конкурсах, враховують побажання членів журі, викладачів. І нам приємно зустрічати з кожним роком все більше професійних та всебічно розвинених учасників», – каже народна артистка України, голова журі Ірина Швець.

Переможці фестивалю-конкурсу у кожній віковій категорії (I, II, III місця, та Гран-прі) нагороджуються дипломами Фестивалю-конкурсу, грошовими преміями і подарунками. Грошовими преміями буде нагороджено ще 10 лауреатів. Окрім того, володар Гран-прі та два переможці за запрошеннями Фонду ініціатив для людей з особливими потребами “PROOMNIBUS” візьмуть участь у щорічному пісенному фестивалі для молоді з особливими потребами «Чехочинські творчі зустрічі» у Польщі.

Детальна інформація про фестиваль-конкурс за телефонами: (063) 164-64-94.

Останні новини

Новини

26 Травня
25 Травня
24 Травня
23 Травня