, 5 Червня
booked.net

Міжрегіональний гумштаб передав реанімобіль вінницькому пологовому

Реанімобіль з Італії передали Вінницькому міському пологовому будинку №1 волонтери Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу спільно із депутатами міськради. 

Машина повністю укомплектована для комфортного перевезення майбутніх матусь та надання їм екстренної допомоги. У салоні облаштовано місця для бригади з трьох медиків.  

“Ми придбали цю машину в результаті співпраці Міжрегіональого координаційного гуманітарного штабу з депутатським корпусом Вінницької міської ради та благодійними організаціями. Медики дуже задоволені допомогою, яку отримали”, – зазначив координатор Гумштабу, секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський. 

Лікарі зізнаються: такої машини в них ще не було. 

“Я та мій колектив настільки раді новій машині, що не маю слів. У нас ще ніколи не було такої автівки, тим більше такої обладнаної. Це щось!” – каже директор пологового будинку Олександр Банах.   

Знайти автівку та доставити її з Італії допомогли партнери з благодійного фонду “Україна в наших серцях”, а діаспоряни з Італії, доукомплектували автівку медичними матеріалами та кроксами для лікарів.

Останні новини

Новини

4 Червня
3 Червня
2 Червня
1 Червня
31 Травня