, 10 Червня
booked.net

Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб передав 100 пакунків по догляду за малюком Вінницькій лікарні імені Миколи Пирогова

У рамках гуманітарної ініціативи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу набори із косметичними засобами для немовлят від французького бренду Mustela отримала Вінницька обласна клінічна лікарня ім. М. І. Пирогова.

100 пакунків для малюка директору медичного закладу вручив заступник голови обласної Ради, координатор штабу Ігор Івасюк.

– Сьогодні передав пакунки з засобами догляду за немовлятами відомої французької компанії Mustela молодим мамам, щоб вони мали можливість доглядати своїх діток. У наш час це важлива річ, – зазначає Ігор Івасюк. – Війна вплинула на життя всіх українців, кожної родини і людини, зокрема. Матеріальний  стан не завжди дозволяє придбати якісні засоби для догляду. Ці пакунки ми передаємо для наших мам, для мам-переселенок, які народжують в медичних закладах Вінниччини. Такі пакунки отримають усі без винятку громади, де народжуються дітки. Проєкт триватиме увесь грудень.

У пакунку для догляду за малюком – пом’якшувальні шампуні, гелі 2 в 1 для волосся і тіла, креми від себорейних кірочок, вітамінізовані захисні креми під підгузки, зволожувальні крем-емульсії, молочко для тіла та інші необхідні засоби для немовлят.

Вся продукція адаптована до мінливих потреб ніжної шкіри немовлят, проста у використанні, ефективна, якісна, гіпоалергенна, безпечна для здоров’я та довкілля. Її рекомендують до використання неонатологи та педіатори на всіх рівнях. Набори отримають матусі Вінниччини, чиї дітки з’являться на світ у період з 6 грудня 2022 року по 1 січня 2023 року включно.

Заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк розповів, що до різдвяно-новорічних свят Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб  проводить низку заходів.

– Штаб працює активно, його роботу координують Володимир Гройсман, голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий та Вінницький міський голова  Сергій Моргунов. Уже завершено проєкт «Тепло від дому до окопу» – передали бійцям на передову окопні пічки, шанцеві інструменти, лопати, цвяхи, ломи, сокири та інше. 50 громад Вінниччини взяли активну участь у цьому проєкті, – каже Ігор Івасюк. – Наступна ініціатива – «Стратегія добра» – розпочинається з Дня Святого Миколая. В громадах Вінниччини для діток пройде низка святкових вистав та концертів. Їх для малечі підготували обласний театр ляльок та обласна філармонія. Проєкт «Подаруй військовому смак домашнього тепла» – військовослужбовцям відправимо новорічні подарунки. Адже там, на передовій, також важливо відчути запах ялинки та мандаринів.

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня