, 28 Вересня
booked.net

Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб передав медичним закладам Вінниччини чергову партію німецьких багатофункціональних ліжок

Продовжує свою роботу Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб. У співпраці з Благодійним фондом «Вінниця – комфортне та безпечне місто» з Німеччини для потреб медиків Вінниччини доставлені багатофункціональні ліжка.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий повідомив, що частина з них залишиться в закладах міста Вінниці, а частина поїде в громади.

– Наша команда працює вже давно. Сьогодні Благодійний фонд «Вінниця – комфортне та безпечне місце» – партнер Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу – доставив від наших друзів із Німеччини медичні багатофункціональні ліжка. Вони будуть розміщені в хірургічних відділеннях, – каже Вячеслав Соколовий. – Це – комфорт для пацієнтів, зручність і оперативність – для лікарів. В період війни, взагалі, Україна потребує різної допомоги. Ми повинні враховувати, що хворих у нас стало більше, адже на Вінниччину приїхало багато внутрішньо переміщених осіб.

Голова обласної Ради зазначив, що до населення області додалося 10% з числа внутрішньо переміщених осіб. Навантаження на заклади охорони здоров`я значно збільшилося.

– Якщо врахувати, що багато спеціалізованих закладів з надання медичних послуг в Україні просто перестали функціонувати в містах, де йдуть бойові дії, то навантаження, безпосередньо, на заклади Вінниччини зросло. І оснащення  – це дуже важливе питання. Ми дякуємо нашим міжнародним партнерам, нашим волонтерам за те, що активні, небайдужі і допомагають нам у нашій спільній біді. Ми згуртовані, а це означає – все буде добре,– додає Вячеслав Соколовий. –  Депутат обласної Ради Андрій Ковальов багато працює на волонтерській ниві разом із БФ «Вінниця – безпечне та комфортне місто». Дякую йому, дякую нашій команді. Взагалі, всім волонтерам, які дуже багато допомагають у цей непростий час.

Депутат обласної Ради та голова Благодійного фонду «Вінниця – безпечне та комфортне місто» Андрій Ковальов каже, що за останні два тижні – це вже друга фура.

– Два тижні тому ми отримали 56 ліжок, зараз – 53. Вони розподілені серед лікарень міста Вінниці та Вінницької області. Ми бачимо, нашим лікарям потрібно працювати в сучасних умовах комфортних для пацієнтів, яких вони лікують. Тому ми намагаємося допомогти, і наші європейські партнери це розуміють. І лікарям, і нашим друзям з Німеччини ми дуже дякуємо, – розповідає Андрій Ковальов. – За останні 3-5 років ми передали понад 600 таких ліжок по Вінницькій області. Постійно контактуємо з головними лікарями, тому знаємо потреби, знаємо, коли та куди везти. Сьогодні – до військового шпиталю, шпиталю ветеранів війни та в ендокринний диспансер. Потім – в місто Бар у міську лікарню.

Голова БФ «Вінниця – безпечне та комфортне місто» Андрій Ковальов зазначає, що 5 ліжок отримає ендокринний диспансер, 5 – військовий шпиталь, 4 – шпиталь ветеранів і 39 ліжок – Барська міська лікарня.

– Ліжка – багатофункціональні. Вони використовуються для пацієнтів в післяопераційний період, для пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями. Насправді вони просто рятують життя, – додає Андрій Ковальов. – Для європейців – це звичайність, для нас –  теж, слава Богу, вже стає звичайністю. Але роки три тому, коли ми вперше їх привозили, особливо, коли вони на електроприводі, лікарі казали, що для реанімації це – незамінна річ. До речі, ліжка йдуть в комплектації з матрацами. Матраци є звичайні, є протипролежневі. Ми намагаємося робити те, що в наших силах.

Останні новини

Новини

27 Вересня
26 Вересня