, 10 Червня
booked.net

Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб передав полку “Азов” 6000 хімічних грілок та 15 окопних пічок

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий підкреслює, що підрозділ «Азов» проявив всю свою мужність і героїзм, захищаючи Маріуполь.

– Для нас за честь допомагати нашим героям. Передаємо їм шість тисяч хімічних грілок і 15 пічок-буржуйок. Це те, що вони запросили в Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, – каже Вячеслав Соколовий. – З азовцями на зв’язку Володимир Гройсман. Відправляємо черговий вантаж, в якому те, чого зараз потребують наші бійці. Перед цим були різні передачі – і транспорту, і продуктів харчування. Підтримка йде не тільки від міжнародних партнерів. Ми реалізовували проєкти допомоги спільно з нашими громадами. Сьогодні Штаб передає пічки, грілки, кавові напої, а громади – з власної ініціативи – передають продукти харчування. Ніхто не стоїть осторонь. Ми дякуємо і зарубіжним друзям, і нашим землякам – жителям Вінниччини.

Координатор координаційного штабу Леонід Марцинковський везе гуманітарний вантаж на передову.

– Передчуття, як і завжди, – робиш, все що можеш і все, що на сьогодні – надважливо. Це вже не перша поїздка. Про потреби дізнаємось, оскільки запити надходять до Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, – розповідає Леонід Марцинковський. – Запит, по який ми зараз говоримо, – для полку «Азов». Запити є різноманітними, але наразі – це засоби обігріву.

Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб передав полку "Азов" 6000 хімічних грілок та 15 окопних пічок

Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб передав полку "Азов" 6000 хімічних грілок та 15 окопних пічок

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня