, 17 Травня
booked.net

Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб передав продовольство для переселенців у Турбові

Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб надіслав до волонтерського центру Турбівської громади Вінниччини продовольство, надане швейцарською гуманітарною місією. Волонтери вже розфасовують вантаж на окремі продуктові набори для родин переселенців, які оселились у Турбові.

До початку повномасштабної російської агресії населення Турбова складало 17 000 людей, впродовж останніх двох місяців громада прийняла в себе більше 1 000 переселенців. Відтак, мешканців селища стало більше приблизно на 10%, тож не дивно, що турбота про переселенців – одне з головних питань, якими зараз живе громада.  

Переселенці активно адаптуються до життя у нашій громаді. Чимало людей вже навіть посадили городи, починають займатись господарством. Починаємо поступово працевлаштовувати переселенців, наразі роботу у нас знайшли п’ятнадцять громадян, – зазначив  Ігор Соць – Турбівський селищний голова .

Вінницька обласна та Вінницька міська ради, як співзасновники Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, підтримують Турбів та інші громади регіону в їхній допомозі постраждалим від війни співвітчизникам.

Допомога, яку надає наш штаб, є результатом роботи волонтерів з різних громад по всій Україні та міжнародних донорів, які підтримують Україну, – сказав Вячеслав Соколовий – голова Вінницької обласної Ради . 

У вирішенні гуманітарних питань головне сьогодні – згуртованість. Коли волонтери, громади, організації діють спільно – тоді є реальний результат. Сьогодні ми бачимо наочний приклад такої згуртованості”, – додав голова Вінницької громади Сергій Моргунов.

Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб – це команда місцевого самоврядування, яку згуртував Прем’єр-міністр України 2016-2019 рр Володимир Гройсман для взаємодії громад з питань гуманітарної допомоги

Турбівська громада отримала продуктові набори для переселенців Турбівська громада отримала продуктові набори для переселенців Турбівська громада отримала продуктові набори для переселенців Турбівська громада отримала продуктові набори для переселенців Турбівська громада отримала продуктові набори для переселенців Турбівська громада отримала продуктові набори для переселенців

Останні новини

Новини

16 Травня
13 Травня