, 10 Червня
booked.net

Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб відправив на передову чергову партію допомоги

22 грудня у рамках ініціативи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу «Тепло від дому до окопу» відправили черговий вантаж військовослужбовцям на передову. Одна з військових частин незабаром отримає 50 окопних пічок, планшети та квадрокоптер.

Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб тісно взаємодіє з військовими частинами, які базуються на території Вінницькій області, але несуть службу в різних частинах України, де проходять бойові дії.

– Сьогодні Штаб відправляє 50 пічок для однієї з військових частин, – сказав голова обласної ради Вячеслав Соколовий. – Крім цього, передаємо планшети та квадрокоптер – їх купили за кошти, що зібрали працівники виконавчого апарату обласної Ради.

Голова обласної Ради зазначив, що Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб працює від початку повномасштабного вторгнення, його роботу координує Володимир Гройсман.

– «Тепло від дому до окопу» – один із проєктів, який зараз реалізується. До нього долучилися 50 громад Вінниччини. Але взаємодія з нашими військовими постійна, і в разі потреби ми знаходимо можливість, залучаючи допомогу громад, підприємців, жителів області, передавати нашим воїнам те, що їм у цей час необхідно, – сказав Вячеслав Соколовий. – Тільки разом ми можемо досягати мети – наближати перемогу!

Вінницький міський голова Сергій Моргунов зазначив, що формуючи гуманітарні вантажі військовим, координатори Штабу враховують нагальні потреби.

– Знадобився певний час, щоб зробити буржуйки та купити автомобілі (частину ми вже передали в одну з наших частин на півночі України). До цього долучилася низка волонтерських організацій – партнерів Штабу, депутати обласної та міської рад, представники територіальних громад, – сказав Сергій Моргунов. – Кожна громада Вінниччини допомагає переселенцям, підтримує військових. Буквально вчора ми підписали Меморандум про спільну діяльність з різними гуманітарними організаціями з різних регіонів, щоб скоординувати цю роботу. Завдяки цьому зможемо максимально задовольнити потреби наших військових і наших переселенців.

За словами секретаря Вінницької міської Ради Павла Яблонського, до ініціатив долучається багато людей, адже кожен хоче допомогти військовим.

Крім окопних пічок, військовим передають також смаколики та дитячі малюнки.

– Ми попросили громади, щоб діти зробили вітальні листівки-обереги для наших воїнів. Знаю, що такі речі завжди дуже приємні військовим, ними вони часто обклеюють свої бліндажі, – зазначила координаторка Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, депутатка обласної Ради Ірина Івасюк. – Діти знають, хто нас захищає, тому побажання в усіх одне – щоб військові швидше повернулись живими додому з перемогою!

Координатори Штабу повідомляють, що реалізація ініціатив «Тепло від дому до окопу» та «Подаруй військовому смак домашнього тепла» – тривають.

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня